reklamı kapat

POPÜLER

Batwoman

Merakla beklenen Batwoman dizisine yeşil ışık

Arrow dünyasına dahil olan Batwoman karakterinin yakında kendi dizisine kavuşabileceği bir süredir konuşuluyordu. Son gelişmelerle birlikte bu söylentiler gerçek olmaya bir adım daha yaklaştı.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse Arrow dünyası olarak anılan DC’nin televizyon evreninde bir sürü yer alıyor. Bunlardan en dikkat çekenleri Green Arrow, The Flash, Supergirl, Superman ve Black Canary. Geride bıraktığımız sene içinde ekrana gelen Elseworlds ortak bölümleriyle yeni bir karakter daha bu dünyaya dahil edildi. Bu karakter DC’nin kadın kahramanlarından Batwoman oldu. Ruby Rose’un hayat verdiği Kate Kane ile birlikte Gotham şehrini gördük. Bruce Wayne’in yıllardır kayıp olmasının ardından şehrin koruyuculuğunu onun üstlendiğini öğrendik. Tüm bu gelişmelerin ardından Batwoman dizisinin gelebileceği konuşuluyordu. The CW kanalı bu projeye ilk bölüm onayı verdiğini duyurdu. Şayet çekilen bu bölüm beğenilirse, gelecek sezon yeni bir DC uyarlaması izleme şansına kavuşabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen ilk bölümün yönetmenliğini Game of Thrones’un da kamera arkasına geçen David Nutter üstlenecek. Baş yazar olarak hikayeyi Caroline Dries yönlendirecek. Şimdilik Batwoman dizisinin gelişi netlik kazanmasa da, projenin gerçeğe dönüşmesine çok az kaldı!

İlginizi çekebilir

Gotham 5. sezon fragmanı