reklamı kapat

POPÜLER

Batman yerini alacak Batwoman fragmanı

Batwoman ilk fragmanıyla Batman’i unutturuyor [İzle]

Gotham, Batman şehre geldiğinde final yapmıştı ve televizyon Batman’ini kaybetmişti. Ancak üzülmeyin Batwoman yerini doldurmaya hazır.

Batwoman yayınladığı ilk fragmanla televizyondaki “Batman” boşluğunu doldurmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Gotham, etkileyici bir final yaparak Batman’i kostümüyle gösterip televizyonlara veda etmişti. Ne yazık ki Kara Şövalye’nin macerasının devamına ortak olamamıştık. Ancak Batwoman onun yerini misli misli doldurmaya hazır. The CW çatısı altında çıkan dizinin ise Gotham dizisiyle hiçbir bağı olmadığını belirtelim. Bu dizi Arrow dizisiyle oluşturulan evren içinde geçiyor. Batman’in ortalarda görünmediği bir dönemde yalnızlığa itilen Gotham’da suç hiç olmadığı kadar artarken, Batwoman’ın olaya müdahale olması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kate Kane’in Batwoman dönüşümü

Dizide Bruce Wayne’in “kaybolduğu” bir Gotham’da giderek artan suç ve şiddete tanık oluyoruz. Batman’in onları terk ettiğine inanan halk karmaşaya sürüklenirken Kate Kane‘in babası Jacob Kane de kendi özel güvenlik şirketini işletmeye devam ediyor. Kate, güvenliği için şehirden uzaklaştırıldıktan sonra geri döndüğünde sevgilisi Sophie Moore‘un bir çete tarafından kaçırıldığını öğreniyor. İşte o zaman işler değişiyor.

Batman’in bıraktığı noktadan işleri devralması gerektiğine karar veren Kate, kostümü kendi üzerine tam oturacak şekilde revize ettiriyor. Ancak Kate’i Batman’in kendisi sanmaları üzerine kostümde küçük birkaç değişiklik yapılması gerektiğini fark ederek kızıl saçlı, kan kırmızısı logoya sahip kostümüne erişiyor.

Dizi başrole Ruby Rose‘u oturtuyor. Açıkçası 3 dakikalık fragmanda Ruby Rose’un çok etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Dizi bulunduğu evrende geçen diğer dizilerin yaptığı senaryo taktiklerine girmez de karşımıza Batwoman’a yakışır bir kurgu ile çıkarsa çok büyük potansiyel vadediyor. Dizinin net yayın tarihi ise paylaşılmadı. Ancak sonbahardan itibaren yayınlanacağı belirtiliyor. Yayınlanan ilk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.