reklamı kapat

POPÜLER

batwoman

John Wick’in yıldızı Batwoman oluyor

DC sevilen süper kahramanlarını televizyon ekranlarına taşımaya devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise Batwoman. Gotham’da adalet mücadelesi veren kahramana hayat verecek isim sonunda belli oldu.

Kısaca özetlemek gerekirse, Arrowverse olarak anılan DC’nin televizyon dünyası adım adım büyüyor. Arrow ile başlayan macera The Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow ile devam etmişti. Geçtiğimiz haftalarda ise bu dünyaya Batwoman’ın da dahil olacağı açıklanmıştı. Stephen Amell‘in heyecan uyandıran duyurusuyla Kate Kane’i Arrowverse ortak bölümlerinde göreceğimizi anlamıştık. Ardından The CW, Batwoman’ın kendi dizisine kavuşacağını duyurmuştu. İşte o zamandan beri bu sevilen kahramana kimin hayat vereceği merak ediliyordu. Seçilen isim ise herkesi şaşırtmayı başardı.

John Wick 2, Orange is the New Black, xXx: Return of Xander Cage gibi yapımlarla tanınan Ruby Rose, Batwoman için seçilen isim oldu. Onun hayat vereceği Kate Kane, Gotham’ı suçlulardan arındırmak için çaba harcayacak. Fakat Gotham‘ın asıl kahramanı olan Batman’i göremeyeceğiz. Bir nevi Supergirl vakası yaşanacak. O dizi de Supermansiz olarak başlamış, daha sonra Clark Kent hikayeye yan karakter olarak dahil edilmişti. Benzer bir durum bu yeni proje için de söz konusu olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söylentilere bakılırsa Batwoman dizisi önümüzdeki yayın döneminde başlayacak. Fakat bu yeni kahramanla ilk olarak aralık ayında tanışacağız.

İlgili video

Justice League fragmanı