reklamı kapat

POPÜLER

batwoman

Arrow dünyasının Batwoman’ı yüzünü gösterdi [Video]

DC çizgi romanlarını televizyona taşıyan Arrowverse yakında Batwoman karakterini izleyicilere tanıtmaya hazırlanıyor. Ruby Rose‘un hayat vereceği karakter sonunda harekete geçiyor.

Batwoman ile tanışmaya hazır mısınız?

DC’nin sinema dünyası dışında bir de televizyon evreni bulunuyor. Green Arrow ile başlayan bu evren daha sonra Supergirl, The Flash, Superman gibi karakterlerle giderek genişledi. Yakında Gotham’ın koruyucularından Batwoman da televizyonda boy göstermeye başlayacak. Kate Kane karakterine Orange is the New Black, John Wick, xXx: Return of Xander Cage gibi işleriyle tanıdığımız Ruby Rose hayat veriyor. Onun Batwoman’ın kostümüyle nasıl göründüğünü bir süre önce paylaşılan fotoğraflar sayesinde görmüştük. Şimdi bu sevilen karakter Batwoman’a adanmış kısa tanıtımla karşımıza çıkıyor.

Paylaşılan kısa tanıtımda kahramanlarımızı Batman‘den bahsederken görüyoruz. Onun bir şehir efsanesi olduğunu ve gerçekte var olmadığını konuşuyorlar. Fakat Gotham şehrine adım attıklarında onları karşılayan Batwoman oluyor. Elbette bu kahramanlarımızı fazlasıyla şaşırtıyor. Görünen o ki karşımızda alternatif bir dünya olacak. Bu dünyada Batman yerine Batwoman’ı göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arrow dünyasının bu seneki ortak bölümleri 9 Aralık‘ta The Flash ile başlayacak. Üç bölümlük bu macera 10 Aralık‘ta Arrow ile devam edecek. Supergirl’ün 11 Aralık‘ta ekrana gelecek bölümüyle son bulacak. Batwoman’a özel olarak paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.