reklamı kapat

POPÜLER

Luke Cage

Netflix vedalarında sıra Luke Cage dizisine geldi

Orijinal yapımlarıyla adından söz ettiren Netflix ciddi bir temizliğe girilmiş gibi görünüyor. Arka arkaya açıklanan iptal kararlarında sıra Luke Cage dizisine gelmiş gibi görünüyor.

Marvel izleyicilerinin iyi bildiği üzere The Defenders bağlantılı kahramanlar Netflix dizileriyle karşımıza çıkıyor. Bu kahramanlar arasında Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist yer alıyor. Daha sonra bir de The Punisher eklendi. Fakat kısa bir süre önce The Defenders’ın ilk sezonla kısıtlı kalacağını öğrendik. Ardından Finn Jones’un rol aldığı Iron Fist’in üçüncü sezonunun olmayacağı açıklandı. Tüm bu gelişmeler Marvel hayranlarını üzmeye yetmiyormuş gibi sıra Luke Cage’e geldi.

İlk olarak Jessica Jones’ta tanıştığımız Luke Cage daha sonra kendi solo hikayeleriyle karşımıza çıkmaya başladı. Mike Colter‘ın rol aldığı dizi çok övülmese de, genel olarak başarılı bulundu diyebiliriz. Buna rağmen Netflix, Luke Cage’in hikayesine devam etmeme kararı aldıklarını duyurdu. Tıpkı Iron Fist’te olduğu gibi bu kahramanı da diğer yapımlarda görme şansımız olacak. Fakat solo maceralar son bulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Daredevil üçüncü sezonuyla karşımıza çıkıyor. Jessica Jones ve The Punisher’ın geleceği ise henüz belli değil. Bu üç yapımdan bazılarına yakında elveda dememiz gerekebilir.

İlginizi çekebilir

Marvel’s Daredevil 3. sezon videosu