reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home posteri için Tom Holland’dan itiraf

Spider-Man Far From Home posterleri sık sık tartışma konusu oldu. Tom Holland da bu konuya kendi yorumunu getiriyor. Posterdekinin ise kendi vücudu olduğu konusunda çok emin değil.

Spider-Man Far From Home tıpkı Homecoming filminde de yaşandığı gibi posterleriyle alay konusu olmuştu. Hayranların “ucuz Photoshop” yorumu yaptığı yeni posterlerden biri de Holland’ın Jake Gyllenhaal ve Samuel L. Jackson’ın arasında yer aldığı ana posterdi. BBC Radio 1’a röportaj veren Holland, Zendaya ve Jacob Batalon’ın röportajı bir noktada posterin ne kadar garip göründüğüne geldi. Batalon’un “Sana benzemiyor bile.” diye laf attığı Holland ise poster ile ilgili düşüncelerini bir anda ortaya döktü. Holland posteri beğenmediğini itiraf ediyor.
Spider-Man Far From Home poster

“Spider-Man Far From Home posteri beni çok üzdü”

Holland şakayla karışık röportajda şu yorumu yapıyor: “Biliyor musun, gerçekten de benzemiyor. Bu poster beni çok üzdü. Bu muhtemelen Tobey Maguire’ın gövdesi. Kafam da gövdeye yerleştirilmiş. Bu benim gövdem bile değil! Neden böyle yaptıklarını bilmiyorum. Sony şu an çıldırıyor. Muhtemelen ‘Lütfen posterle dalga geçmeyi bırak.’ diyorlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Holland da hayranlar gibi posterin kötü bir Photoshop ürünü gibi göründüğünü düşünüyor. Geçmişte Homecoming için de benzer yorumlar yapılmış ancak o posterdeki Iron Man/Tony Stark kullanımı da eleştirilmişti. Spider-Man’i ilk kez sinematik evrene sokan filmin dikkat çekmesi için yapılmış bir hamle miydi bilemiyoruz ancak posterde çok fazla Iron Man olduğu kesindi. Yeni posterler neyse ki daha fazla Spider-Man odaklı ancak bu kez tasarım konusunda çuvallamış gibi görünüyor.

Gelecek yeni filmin posteri ise daha da merak konusu şu noktada. İlk iki filmde sosyal medyaya yansıyan eleştri yağmurundan sonra aynı vizyonla devam edip edilmeyeceğini göreceğiz. Far From Home ile ilgili kaleme aldığımız spoilersız ön incelememizi buradan okuyabilirsiniz. Film Türkiye’de 5 Temmuz’da vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı