reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar
Fantastik Canavarlar
Fantastik Canavarlar
Fantastik Canavarlar

Fantastik Canavarlar 2’nin merakla beklenen ilk fragmanı yayında [Video]

13 Mart 2018

Harry Potter evrenini genişleten Fantastik Canavarlar serisinin ikinci filminden ilk fragman nihayet geldi. The Crimes of Grindelwald bizi yeni bir maceraya götürüyor.

Harry Potter evreni hikayesini anlattıktan sonra hayranları büyük bir boşluk kaplamıştı. Ancak bu evrenin kapıları uzun süre kapalı kalmadı. Türkçeye de çevrilen Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmiyle vizyona geri dönen Harry Potter evreni bizi Newt Scamander’ın maceralarına ortak ediyor. İlk filmle beraber büyücü dünyasının Voldemort’tan önceki en karanlık ismi Grindelwald’u beyaz perdeye aktaran film yeni filmde de ona odaklanıyor. The Crimes of Grindelwald‘la sinema izleyicisinin daha yakından tanıyacağı Gellert Grindelwald’un hikayesi ise elbette genç Dumbledore’a bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar
Fantastik Canavarlar
Fantastik Canavarlar

Heyecan verici fragman

Filmde Grindelwald’u Johnny Depp canlandırıyor ancak fragmanda kendisini çok uzun göremedik. Yine de Depp’in bu filmde de tarzını değiştireceğini söyleyebiliriz. Fragman daha çok genç Dumbledore üzerinde duruyordu. Jude Law tarafından canlandırılan Dumbledore ve ilk filmde olduğu gibi Eddie Redmayne tarafından canlandırılan Newt Scamander’ın dostluğunun detayları da bu filmle beraber açığa çıkacak. İlk filmde yer alan ana roldeki karakterlerin hemen hepsinin bu filmde de ekibi tamamladığı görülüyor. Hemen hemen ilk filmin kaldığı yerden devam edecek olan yeni filmde Dumbledore ve Grindelwald’un yakın ilişkisi ise pek yer almayacak. 16 Kasım’da hayranlarla buluşacak olan filmin ilk fragmanını haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz.

Video

YORUMLAR