reklamı kapat

POPÜLER

harry potter
harry potter
harry potter

İnteraktif Harry Potter asaları düelloların kapısını aralıyor

Her ne kadar beklediğiniz Hogwarts mektubu gelmemiş olsa da, aradığınız asa üretilmiş olabilir. Harry Potter hayranları için üretilen interaktif asa, arkadaşlarınıza meydan okumanızı sağlıyor.

Fantastik Canavarlar‘ın sinema uyarlaması sayesinde Harry Potter temalı ürünlere olan ilgi de yeniden arttı. Haliyle gelişen teknolojiyle beraber çok daha etkileyici aksesuarları bulmak kolaylaşıyor. Onlardan biri de interaktif asalar. JAKKS Pacific tarafından üretilen yeni interaktif asa modelleri Muggle dünyanıza büyüyü dahil ediyor. Şimdilik tasarımları Harry, Dumbledore ve Voldemort’un asasıyla sınırlı olsa da bu asalar gövdelerinin içinde sensörlerle geliyor. Asa sapında ise LED ışıklandırma yer alıyor. Böylece el hareketlerinizi anlayan asa yaptığınız büyüye göre ışıkları yakabiliyor.

harry potter
harry potter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 farklı büyü

11 farklı büyüye göre ışıklandırmaya sahip olan asaların ucunda da fener misali ayrı bir ışıklandırma yer alıyor. JAKKS Pacific’in açıklamasına göre Harry Potter Wizard Training Wands isimli modellerde ek olarak 4 farklı oyun modu bulunacak. Böylece arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceksiniz. Bu modlar arasında iki oyuncunun büyüleri en hızlı şekilde yapmaya çalıştğı Spell Practice modu, “Taş, Kağıt, Makas” tarzı büyü evrenine özel temalı bir oyun modu ve Wizard Tag yer alıyor. Wizard Tag’de oyuncular oyun boyunca birbirlerine büyü yaparak asaların büyü ömrünü kısaltıyor. Son ayakta kalan asa kazanıyor.
harry potter
Bu etkileyici asa modelleri elbette çocuklar düşünülerek tasarlanmış. Ancak hepimiz biliyoruz ki yetişkin Harry Potter hayranları da satın almak isteyecektir. Asaların yurt dşı fiyatı ise 25 dolar.