reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter Vans koleksiyonu
Harry Potter Vans koleksiyonu
Harry Potter Vans koleksiyonu
Harry Potter Vans koleksiyonu

Harry Potter temalı ilk Vans modelleri göründü! [Galeri]

15 Mayıs 2019

Vans, nisan ayında Harry Potter temalı yeni koleksiyonunun müjdesini vermişti. Şimdi o koleksiyondan ilk kareler ortaya çıktı.

Harry Potter, büyülü dünyasını Vans iş birliğinde bir kez daha hayranlarla buluşturuyor. Nisan ayında Vans’ın attığı bir tweet ile ortaya çıkan bu anlaşma için firma bir süredir sessizliğini koruyordu. Tek ipucu ise resmi sitesinde yayınladığı, Hogwarts’ın dört hanesinin logosuydu. Koleksiyonun genişliği konusunda açıklama yapılmazken, şimdi hazırlanan modellere yönelik ilk görsel ortaya çıktı. Vans’ın farklı koleksiyonlarından, farklı modellere uygun değişimler yapılırken herkesin kendi tarzına göre seçebileceği bir versiyon üretiliyor. Ortaya çıkan ilk fotoğrafta Sk8-Hi modelinin Gryffindor özel versiyonu görünüyor. Altın ve kırmızı renklerin hakim olduğu modelin bilek kısmında Gryffindor logosu yer alıyor.

Ravenclaw, daha klasik olan Authentic modelinde kendini gösteriyor. Hanenin renkleri dama deseniyle ayakkabıya yansıtılıyor. Classic Slip-On modeli ise Hufflepuff‘lar için hazırlanmış. Siyah model üzerinde ailenin logosu bulunuyor. Era koleksiyonuna ise Slytherin dokunuşu ile geliyor. Yılan derisi izlenimi veren doku çalışmasıyla öne çıkan modelin rengi elbette yeşil ağırlıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter temalı farklı modeller de sızdı

Bu modellerin dışında Twitter’da farklı tasarımların da sızdığını belirtelim. Snitch esintili bir model ve Çapulcu Haritası temalı bir diğer model de sızıntılar arasındaki yerini almış durumda. Vans’ın ise internet sitesi hala güncellenmedi. Ancak tasarımlar internetteki yerini önden aldığına göre yakında koleksiyonun tamamını görebileceğimizi düşünüyoruz. Çok fazla ve farklı modelde ayakkabı seçeneğinin yer alacağı şimdiden belli olan koleksiyonun belli başlı parçaları hayranlardan çok beğeni toplayacaktır diye düşünüyoruz.

Şimdilik modellerin satış tarihi ve fiyat bilgisi ise ne yazık ki meçhul. Önümüzdeki günlerde yapılacak resmi açıklama ile bu detayların da netleşmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Ayakkabı numarası ölçen Nike AR uygulaması