reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter Vans
Harry Potter Vans

Harry Potter temalı tamamen kişiselleştirilebilir Vans modelleri

Harry Potter iş birliğinde sunulan Vans modelleri arasında hiçbir ayakkabıyı beğenmediyseniz müjde! Kendi tasarımınızı da yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Harry Potter severler için yeni koleksiyonunu duyuran Vans, SK8-HI, Authentic, Era ve Slip-On modelleri için farklı tasarımlara imza atmıştı. Hogwarts ailelerine göre özelleştirilen tasarımlarda ise her aile için farklı modeldeki bir ayakkabıyı kapsıyordu. Ailelere bağlı kalmak istemeyen, daha geniş çaplı tasarımların da yer aldığı seri ise şimdi çeşitliliği artırmak adına bu temayı kişiselleştirme özelliklerine dahil ediyor. Sunulan ayakkabı modellerinin tasarımları size uymadıysa, Harry Potter temasıyla kendi ayakkabı modelinizi tasarlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter Vans

Harry Potter temalı Vans oluşturma

SK8-HI, Authentic, Era ve Slip-On modellerinin yer aldığı kişiselleştirme seçenekleri arasında istediğiniz modeli tercih ettikten sonra Vans sizi klasik kişiselleştirme ekranına götürüyor. Bildiğiniz gibi ayakkabı firması uzun zamandır bu şekilde özel tasarım modellerin oluşturulmasına izin veriyor. Büyülü dünyanın teması içinse bu alana ne yazık kis adece iki farklı desen eklenmiş. Biri siyah üzerine yerleştirilmiş Hogwarts aileleri ve Snitch’li HP logosu şeklinde. Diğeri ise daha bej bir taban üzerinde serinin ikonik logolarını barındırıyor.

Ayakkabıların tabanından bağcıklarına, hatta bağcık pimlerine kadar kendiniz renklendirebiliyorsunuz. Yine de iki temel alternatifin bir parça az olduğunu düşünüyoruz. Öte yandan bu alternatiflerin artabileceğini belirtelim.

Kişiselleştirme özelliği ne yazık ki şimdilik sadece yurt dışında kullanıma sunuluyor. Ancak Harry Potter hayranları satışa sunulan bazı hazır ürünleri Türkiye’den alabiliyor. Tüm ürünler olmasa da Türkiye’de satışa sunulan kısıtlı katalogu buradan görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Harry Potter’ın Görünmezlik Pelerini “gerçek” oldu