reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter görünmezlik pelerini

Harry Potter serisindeki Görünmezlik Pelerini “gerçek” oldu [Video]

Harry Potter sevenleri mest edecek yeni bir ürün ortaya çıktı. Görünmezlik Pelerini ön siparişe açılarak çıkışı için gün sayıyor.

Harry Potter evreninin en cezbedici büyülü eşyalarından biri Görünmezlik Pelerini. Dumbledore’un Harry’e “akıllıca kullanması için” yılbaşı hediyesi olarak verdiği bu özel pelerin kahramanlarımızın çok işine yaradı diyebiliriz. Şimdilerde ise Ölüm Yadigarları’ndan biri olan Görünmezlik Pelerini, bir şekilde kendine Muggle dünyasında yer bulmayı başarıyor. Bu yıl satışa çıkacak olan pelerin Wow Stuff tarafından müjdelendi. Söz konusu pelerin, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, eğlenceli bir deneyim vadediyor. iOS ve Android uyumlu bir uygulamayla çalışan pelerin, “yeşil ekran” etkisi oluşturuyor. Böylecek pelerini giydiğinizde, uygulama üzerinden çektiğiniz fotoğraf ve videolarda “görünmez” oluyorsunuz. Pelerinin görsel olarak tasarımı da filmdekini aratmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter

Harry Potter sevenler için ön siparişe açılıyor

Pelerin ise ne yazık ki çocuklar için tasarlanmış. Yaklaşık 140 cm olan pelerin boyu, yetişkinlerin bacaklarını tam olarak kapatmayabilir. 60 sterlinden başlayan fiyatlarla yurt dışında ön siparişi alınan bu görünmezlik pelerininin 1 Ağustos‘tan itibaren kullanıcılarla buluşması planlanıyor. Pelerinin tanıtımı için hazırlanan fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Görünmezlik Pelerini Türkiye’ye gelir mi emin değiliz ancak Harry Potter serisine ait ürünleri sevenler için yakın zamanda Vans’ın da yetişkinleri kapsayan bir koleksiyon çıkardığını hatırlatalım. Ayakkabıdan kıyafete kadar uzanan geniş ürün katalogundan bazı ürünler Türkiye’deki kulanıcılar için de çeşitli tedarikçiler tarafından satışa sunulmuş durumda. Vans iş birliğinde geliştirilen ürünleri buradaki haberimizden görüntüleyebilirsiniz.