reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter yıldızından Wolverine açıklaması

Harry Potter yıldızından sınırları çizen Wolverine açıklaması

Harry Potter yıldızı Daniel Radcliffe, ara ara Wolverine rolü için anılan isimlerden biri. Geçmişte de bu konuda şakalar yapan oyuncu bu kez sınırları net şekilde çiziyor.

Harry Potter rolüyle patlayan ancak daha sonra aynı düzeyde ses getiren bir yapımda yer almayan Daniel Radcliffe, geçtiğimiz aylarda “Yeni Wolverine kim olacak?” tartışmalarının da başrolüydü. Konuyla ilgili göndermeler yapmış daha sonra bunların şaka olduğunu belirtmişti. Şimdi ise oyuncu yeni röportajında sınırları net bir şekilde çiziyor ve tüm kapıları kapatıyor gibi görünüyor. Playmobil: The Movie filminin seslendirme kadrosunda yer alan Radcliffe, filmin tanıtımı sırasında yeniden gündeme gelen bu konuyu netleştirerek “yeniden” yapılan filmlerde yer almak istemediğini belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter yıldızı filmlerin yeniden çekilmesini istemiyor

Yahoo‘ya röportaj veren Radcliffe konuyla ilgili şunları söylüyor: “Sevdiğim pek çok filmin yeniden çekilmesini istemem. Ve kesinlikle yeniden çekilen bir filmin içinde olmak istediğimi sanmıyorum.

Wolverine’i canlandırmak için kısa boylu olduğu için fiziksel olarak uygun isimlerden biri olduğunu da belirten Radcliffe, tüm bu dedikodunun kaynağının ise haberin de üzerinde yazdığımız gibi birkaç ay önce yaptığı şaka olduğunu kaydediyor. “Şaka yaptığımın anlaşıldığına inanıyordum ancak bir sonraki işim için Avustralya’da sete gittiğimde insanlar ‘Demek Wolverine’i oynayacaksın? Bu harika’ diyorlardı.” diyerek şakasının aslında ne kadar ciddiye alındığını da belirtiyor. Yeni dedikodular ise Harry Potter yıldızını çoktan geride bırakmış durumda. Şimdilerde Wolverine rolü için kulislerde konuşulan isim, Kingsman filminin yıldızı Taron Egerton. Üstelik Egerton, Radcliffe’e kıyasla rol için hevesli görünüyor. Ancak Marvel’ın şimdilik resmileştirdiği bir film olmadığı gibi, henüz böyle bir arayışa girdiklerine dair net bir işaret de yok.

İlginizi çekebilir

Harry Potter’ın Görünmezlik Pelerini “gerçek” oldu