reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Harry Potter

Netflix kütüphanesinde Harry Potter güncellemesi [İzle]

Harry Potter evreni Netflix Türkiye kütüphanesine taşınıyor. Sadece ana filmler değil bir de ekstra mevcut.

İlk kitabının üzerinden geçen 20 yılı aşkın süreçte Harry Potter hala en çok sevilen serilerden biri. Sadece kitaplarıyla değil filmleriyle de büyük başarı yakalayan yapım, Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson başrolündeki 8 filmlik uzun soluklu macerayı Ölüm Yadigarları filminin ikinci kısmı ile 2011’de noktalamıştı. Ancak bir film maratonu yapmak istiyorsanız o gün bu gün! Çünkü Netflix Türkiye kütüphanesi tüm seriyi erişime sundu. Sekiz filme birden kütüphane üzerinden ulaşabilirsiniz. Bir de 9. film sürprizi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix kütüphanesi sadece Harry Potter filmlerini değil, evreni getiriyor

Harry Potter’ın tüm filmleri dışına Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmi de platformdaki yerini almış durumda. Ne yazık ki daha yakın tarihli, 2018 Kasım çıkışlı, Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi ise şimdilik platformda yer almıyor. Bu filmlerin lisans süresi konusunda ise net bir açıklama bulunmuyor. Ancak en azından haziran boyunca platformda yer alacağı kesin.

Maratona Felsefe Taşı ile buradan başlayabilir, Hagrid’in rehberliğinde Hogwarts’taki ilk yıla adımınızı atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu evrenin hayranlarına bir haber hatırlatması daha yapalım. Kütüphane güncellemesi J.K. Rowling’in 4 yeni mini kitabı duyurmasının hemen ardından geldi. Duyurulan mini kitaplarla ilgili detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in haziran ayında yayınlanacak diğer içerikleri