reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter ve Game of Thrones yıldızlarının buluştuğu Netflix dizisi

Brea katakerini Anya Taylor-Joy seslendiriyor.

Rian karakterini Taron Egerton seslendiriyor.

Deet karakterini Nathalie Emmanuel seslendiriyor.

Harry Potter ve Game of Thrones yıldızlarının buluştuğu Netflix dizisi: The Dark Crystal: Age of Resistance

Jim Henson’ın 1982 yapımı The Dark Crystal eseri Netflix’te hikayenin öncesini anlatan bir yapımla boy göstermeye hazırlanıyor. Yapımda Harry Potter ve Game of Thrones yıldızları buluşuyor.

Harry Potter, Game of Thrones, hatta Star Wars gibi yapımlarda yer almış yıldız isimler, yeni Netflix projesi The Dark Crystal: Age of Resistance‘ta buluşuyor. Jim Henson’ın 1982 yapımı filminin başladığı zamandan çok öncesini konu alacak olan yapım etkileyici bir görselliğin yanında profesyonel seslendirme kadrosuyla da dikkat çekiyor. Skeksis’in kötücül gücünün sırrını keşfeden üç Gelfling’in etrafında şekillenecek olan hikayede kahramanlarımız Thra’yı kurtarmak için bir savaşa hazırlanıyor. Görsel açıdan bir şölen yaratması beklenen serinin ilk fotoğrafları da paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Efsane kadro

Dizide Harry Potter serisinden Jason Isaacs (Lucius Malfoy) ve Helena Bonham-Carter (Bellatrix Lestrange) yer alırken, Game of Thrones cephesinden ise Nathalie Emmanuel (Missandei) ve Natalie Dormer (Margaery Tyrell) boy gösterecek. Dormer’ın Harry Potter: A History of Magic’in sesli kitabını okuyan isim olduğunu da hatırlatalım. Seslendirme kadrosundaki usta isimlerden biri de Mark Hamill (Luke Skywalker).

Ünlü kadronun diğer isimleri ise şu şekilde: Taron Egerton (Kingsman), Anya Taylor-Joy (The Witch), Caitriona Balfe (Outlander), Andy Samberg (Brooklyn Nine-Nine) ve Alicia Vikander (Tomb Raider). Seri için net bir çıkış tarihi yok ancak 10 bölümlük ilk sezonuyla 2019’da tüm dünya ile aynı anda Netflix Türkiye’de yayınlanacağı açıklananlar arasında.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 3. sezon bölüm isimleri tanıtımı