reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon öncesi Nightflyers Türkiye yayın tarihi

Game of Thrones yazarının yeni dizisi Nightflyers nihayet Netflix’e geliyor [Video]

Game of Thrones 8. sezon öncesi yeni bir George R.R. Martin hikayesiyle buluşuyoruz. Martin’in uzay macerası Nightflyers nihayet Netflix’e geliyor.

14 Nisan‘da yayınlanacak Game of Thrones 8. sezon öncesi, George R.R. Martin’in bir diğer dizisi olan Nightflyers Türkiye’de yayınlanmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi Syfy kanalının dizisi olan bu uzay macerası 2 Aralık‘ta Amerika’da yayınlanmaya başlanmıştı. Netflix’in global dağıtım haklarını aldığı dizi ise Netflix Türkiye de dahil olmak üzere platformda yayınlanmak için gün sayıyordu. Ancak popüler çevrim içi yayın servisi, dizinin ne zaman yayınlanacağını açıklamamıştı. Yapılan açıklama ise dizi için geri sayımı başlatıyor. Çünkü Nightflyers, Game of Thrones 8. sezon bölümlerinden hemen önce, 1 Şubat‘ta platformdaki yerini almaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir uzay macerası

Dizinin Netflix tarafından yayınlanan kısa özeti ise şu şekilde: “Hikaye uzaylılarla temas kurmak için güneş sistemimizde tehlikeli bir keşif yolculuğuna çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanının hikayesini anlatıyor. Dehşet verici ve şiddet içeren olaylar yaşanmaya başladığında mürettebattaki herkes birbirini sorgulamaya başlar. Bu yolculukta hayatta kalmak herkesin düşündüğünden çok daha zor olacak.

Dizinin uyarlandığı aynı isimli kitabın Gece Kuşları adıyla yayımlanan bir de Türkçe baskısı bulunuyor. Toplamda 10 bölümden oluşan dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dizinin Netflix tarihini müjdeleyen yeni fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.