reklamı kapat

POPÜLER

nightflyers

Game of Thrones’un yaratıcısından gerilim dolu yeni bir macera: Nightflyers [Video]

Game of Thrones 8. sezonla final yapmaya hazırlanırken George R.R. Martin’in kaleminden çıkmış diğer hikayeler de kendine televizyonda yer buluyor. Uzay macerası Nightflyers da onlardan biri.

George R.R. Martin her ne kadar günümüzdeki popülerliğini Game of Thrones’a borçlu olsa da, yazarın anlattığı başka hikayeler de bulunuyor. Onlardan biri olan Nightflyers, geçtiğimiz yıl mayıs ayında müjdelenmiş ve Syfy’nin diziyi çekeceği duyurulmuştu. Dizi aynı zamanda Netflix’le iş birliği halinde yapıldığı için bir Netflix orijinali olarak platformda da yerini alacak. San Diego Comic Con devam ederken, dizi ilk ana fragmanını da bizlerle paylaştı. Uzayda işler çok hızlı karışacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerilim ve macera

1980 tarihli bilim kurgu/korku temalı romanın esasen 1987 tarihli bir de filmi bulunuyor. Dizinin daha önce de kısa tanıtımlarına denk gelmiştik ancak yeni tanıtımla beraber daha fazla bilgi edinme şansına eriştik. Hikaye Dünya’nın yok edilmesinin hemen öncesinde uzayın derinliklerinde geçiyor. Kendilerine Nightflyers ismini veren kaşif grup, uzaylılara ait gizemli bir gemiyi durdurmak için yola çıkıyor. Dünya’yı kurtarmanın anahtarının o gemide saklı olabileceğini düşünen ekip hedeflerine yaklaştıkça garip olaylar yaşanmaya başlıyor. Gizemli güçler hatta kendi zihinleri dahi onları engellemeye çalışırken, ekibimiz bu imkansız görevi tamamlamaya çalışıyor.

Oldukça ilgilnç bir konusu bulunan dizi için ne yazık ki net bir yayın tarihi yok. Ancak dizi önümüzdeki sonbahar döneminde Netflix kütüphanesinde yer almaya hazırlanıyor.