reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man PS4 Pro

Spider-Man’e özel PS4 Pro, Avengers üyelerini kıskandıracak [Video]

Spider-Man oyununun çıkışı öncesi Sony, Avengers üyelerini kıskandıracak bir PS4 Pro modelini müjdeledi. Spider-Man logolu kırmızı PS4 Pro geliyor.

Marvel’ın en sevilen kahramanları arasında olan Spider-Man çok yakında yeni oyununa kavuşacak. Insomniac Games’in geliştirdiği oyun içinse şimdiden büyük bir heyecan oluşmuş durumda. Uzun zamandır kahramanın doğru düzgün bir oyununu bekleyen hayranlar, umut vadeden fragmanların ardından oyun için sabırsızlanıyor. Ancak Sony’nin hayranlara yepyeni bir müjdesi daha var. Firma oyunun çıkışına özel sınırlı sayıda üretilecek olan PS4 Pro modelini müjdeledi. Oyunla beraber satılacak olan konsol kıpkırmızı, çarpıcı bir gövde ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mahallenizin dost canlısı konsolu

Konsolun üzerini kaplayacak şekilde kahramanımızın logosu da yerleştiriliyor. Tabii elbette konsolla uyumlu kırmızı renkte bir DUALSHOCK 4 olmazsa olmaz. O da konsolla beraber geliyor. Tepeden tırnağa çok etkileyici görünen konsol ön siparişlere de açılmış durumda. Fiyatı ise 399 dolar. Oyun ve konsol 7 Eylül’de çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunda ise Batman Arkahm serisi benzeri dövüş mekaniklerinin hikaye ile bütünleştiğini görüyoruz. Ön siparişe özel farklı kostümlerle de gelen kahramanımız Electro, Rhino, Scorpion, Vulture ve Negative Man’le karşı karşıya geliyor. Kötülerin bununla sınırlı kalmayacağı da söyleniyor. Oyunda ayrıca Mary Jane’in de oynanabilir bir karakter olacağı açıklanmıştı. Oyunun Türkiye fiyatı 299 TL.