reklamı kapat

POPÜLER

spider-man
spider-man
spider-man
spider-man
spider-man
spider-man

Spider-Man oyununun yeni fragmanı beklentileri arşa çıkardı [Video]

Sony’nin Paris Game Show 2017‘de Marvel’s Spider-Man için yayınladığı fragman sonunda beklediğimiz oyunun gelişini müjdeliyor.

Batman Arkham serisi seviyesinde bir Spider-Man oyunu için o kadar uzun zamandır bekliyoruz ki Marvel’s Spider-Man için ortaya çıkan her yeri fragman heyecanımızı daha da artırıyor. Insomniac Games’in ortaya koyduğu işse beklentilerimizi fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. Fragmanda Peter Parker, Mary Jane, Wilson Fisk gibi karakterlerin yanı sıra Miles Morales’ı da fazlasıyla hikayenin içinde görüyoruz.

Fisk’in yakalanmasının ardından şehirde işler iyiden iyiye karışıyor. Peter Parker olarak rahat bir hayat sürebileceğini düşünen Spider-Man, tekrar New York’un dost canlısı süper kahramanı olmak zorunda kalıyor. Miles Morales’ı bizzat tanıtan Peter Parker sahnesinden sonra Insomniac Games’in daha büyük planları olduğunu hissettik. Parker, Morales’ı hikayeye dahil ederek muhtemelen halası olduğunu düşündüğümüz üçüncü bir karaktere “yardımcı olacağını” söylüyor. Ne dersiniz Morales’ı eğiten bir Parker ile karşılaşır mıyız?

Şehrin koruyucusu

Fragmanın hemen her sahnesinde gördüğümüz Mary Jane’in oyuna fazlasıyla dahil olduğunu düşünüyoruz. Oyunla ilgili heyecan verici bir başka detaysa oyunun açık dünya olması. Oyunun ilk anlarından itibaren New York’u karış karış gezebilir, dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Ancak elbette açık dünyanın bize sunacağı içerik şimdilik belirsizliğini koruyor. Fisk’in yakalandığı, Osborn’un belediye başkanlığına aday olduğu oyundaki ana kötümüz ise Mr. Negative.

Henüz net bir tarih olmasa da 2018 yılında çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun PlayStation’a özel (PS4/PS4 Pro) çıktığını ekleyelim.

VİDEO