reklamı kapat

POPÜLER

Marvel's Spider-Man

Spider-Man oyunundan aksiyonun dozunu artıran yeni fragman [İzle]

Eylül ayındaki çıkışı için gün sayan Marvel’s Spider-Man‘den aksiyonu yükselten yeni bir fragman geldi. Miles Morales, Spider-Man ile tanışıyor.

Uzun zamandır keyifle oynayacağımız bir Spider-Man oyunu beklerken, Sony bombayı patlatmış ve yeni bir oyunu müjdelemişti. PS4’e özel olarak çıkmaya hazırlanan oyun, 7 Eylül’de satışa sunulacak. Ön siparişte kullanıcılara 3 farklı kostüm sunulacağı belirtilen oyunun çıkış fragmanı ise oyuncularla paylaşıldı. Yeni fragmanda kahramanımızın adeta hedef tahtasına dönüştüğü aksiyon sahneleri de paylaşıldı. Ancak en çok dikkat çeken detay, Miles Morales’in kahramanımızla tanışma anıydı. İkiliyi bir araya getiren fragman heyecan verici soruları da doğuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dört bir taraf düşman dolu

Miles’ın oyunda ne kadar büyük yer kapladığı şimdilik meçhul. Ancak MJ’in oynanabilir bir karakter olarak çıkacağı daha önce belirtilmişti. Kingpin, Mr. Negative, Rhino, Silver Sable, Scorpion ve Vulture’u gördüğümüz fragmanda kahramanımız New York’ta hareket edecek yer bulamıyor. Ayrıca oyunda Shocker, Electro ve Taskmaster’ın yer alacağı da biliniyor. Yapılan son açıklamaya göre oyunda ne yazık ki Türkçe altyazının yer almayacağını da hatırlatalım. Oyunun ön sipariş fiyatı 299 TL olarak açıklandı. Döviz kurundaki dalgalanma yüzünden oyunun çıktıktan sonra fiyatının artma ihtimali olduğunu da kaydedelim. Oyun 7 Eylül‘de satışa sunulacak. Aksiyon dolu fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.