reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Spider-Man’leri buluşturan Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten yeni fragman [Video]

Spider-Man‘in hikayesi çizgi romanlarda Peter Parker’ı hayli aşıyor. Yeni animasyonda ise farklı Spider-Man’lerin bir araya gelişini görüyoruz.

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün yeni fragmanı hayranların heyecanını ateşlemiş durumda. Bugüne kadar ağırlıklı olarak gündeme sadece Peter Parker ile gelen Örümcek-Adam’ın farklı versiyonlarını da tanıtacak olan animasyon, sadece Miles Morales’i değil, Gwen Stacy’i de hikayeye dahil ediyor. Bildiğiniz gibi Miles Morales, Ultimate Marvel evreninde görünen 2. Spider-Man. Peter Parker öldükten sonra görevi devralan karakterimizin çok havalı farklı bir kostümü de bulunuyor. Ancak Spider-Verse’de Parker ölmüyor. Bunun yerine Morales ile tanışıyor ve işler bu çizgide gelişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Gwen de var

Yine bir başka alternatif hikayeyle doğan Spider-Gwen, “Örümcek Parker’ı değil de Stacy’i ısırsa ne olurdu?” düşüncesiyle gelişiyor. Alternatif evrende Spider-Gwen bu rolü üstlendikten sonra o evrenin Peter Parker’ı da ölüyor. Yeni animasyon ise bu karakterleri bir araya getirerek ortaya ilginç bir hikaye çıkarıyor.

Alternatif bir evrende geçen hikaye gösterildiği kadarıyla Miles Morales’in yavaş yavaş kahramana dönüşümünü konu alıyor. Bunun için Parker’dan yardım alan Morales bir noktada Spider-Gwen ile de tanışıyor. Miles Morales, Shameik Moore tarafından seslendirilirken Parker’ı da Jake Johnson seslendirecek. Animasyonun 25 Aralık‘ta hayranlarla buluşması bekleniyor. Fragmanın tamamını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.