reklamı kapat

POPÜLER

spider-man

Spider-Man yıldızı Tom Holland’ın Miles Morales açıklaması

Marvel ve Sony anlaşmazlığı devam ederken Spider-Man serisinin yıldızı Tom Holland hayranların Miles Morales sorusunu yanıtladı. Onun cevabı Örümcek Adam hayranlarını fazlasıyla mutlu edecek.

Bildiğiniz gibi Spider-Man ismini kullanan tek kahraman Peter Parker değil. Bir de daha sonradan bu dünyaya dahil olan Miles Morales bulunuyor. Spider-Verse yani Örümcek Adam evreni olarak adlandırabileceğimiz bu çoklu gerçeklikte kahramanın farklı farklı versiyonları bulunuyor. Miles Morales de Marvel hayranlarının fazlasıyla sevdiği bir karakter. Pek çok izleyici artık onun beyaz perdeye taşınmasının zamanının geldiğini düşünüyor. Görünen o ki Tom Holland da Marvel hayranlarıyla aynı hisleri paylaşıyor.

Spider-Man dünyasında Miles Morales

Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde GQ‘nun meşhur video serisine katıldı ve kendi ismiyle yeni hesaplar açarak hayranların internet dünyasındaki sorularını yanıtladı. Cevap verdiği sorulardan biri de Miles Morales’in beyaz perdeye aktarılmasıyla ilgiliydi. Spider-Man hayranı olan kişi “Miles Morales’in sinemaya aktarılması için Peter Parker’ın ölmesi mi gerekiyor yoksa ikisini birlikte görebilir miyiz” diye soruyor. Tom Holland da şu sözlerle cevap veriyor: “Umarım ölmem gerekmiyordur çünkü Miles Morales ile ekranı paylaşmayı çok isterim. Bu harika olurdu. Ayrıca ölmek istemiyorum çünkü Peter Parker karakterine hayat vermeyi seviyorum. Ölerek ayrılmam gerekse bu çok üzücü olurdu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umuyoruz Sony stüdyolarının yakın gelecekteki planlarında Miles Morales de yer alıyordur çünkü hem hayranlar hem de Tom Holland onu beyaz perdede görmek için sabırsızlanıyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı