reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4, tasarım konusunda geriye mi dönecek?

Büyük merak uyandıran amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 4, tasarımsal olarak beklendiği gibi Mi Mix 3 ile benzer yapıyı taşımayabilir.

Mi Mix 3‘ün yerini alacak Xiaomi Mi Mix 4 şimdiye kadar hep Mi Mix 3 gibi kızaklı bir yapıyı benimseyecek haberleriyle gündeme geliyordu. Ancak bu söz konusu olmayabilir. Çünkü ortaya çıkan son söylentilere göre telefon kızak sistemi kullanmayan standart bir çizgide karşımıza çıkabiliyor. Bu açıdan Mi Mix 2S benzeri çerçevelerin tamamen ortadan kalktığı yeni nesil bir tasarımla geleceği tahmin edilen telefon, bu şekilde daha çok sevindirir yorumları da alıyor. Biliyorsunuz kızaklı sistemler hem sağlamlık, hem su geçirmezlik hem de pil konusunda dezavantajlar taşıyor. Bunlar olmadan seramik gövdeli etkileyici bir tasarımın beklendiği telefon, söylentiler doğruysa Android arayüzü Xiaomi MIUI 11 ile birlikte 24 Eylül tarihinde lanse ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 teknik olarak büyük ses getirebilir

Birçok kaynağa göre gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alan telefon, arkasında 108 megapiksel kamera taşıyor. Bunun dörtlü kurulumun merkezinde olacağı aktarılıyor. Diğer kameraların 16 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel periskop temelli telefoto + ToF olduğu söylenen cihaz, en üstte UFS 3.0 temelli çok hızlı 1 TB dahili depolama ile alınabilecek gibi görünüyor. 4.500 mAh pil üstüne kurulduğu ve 2K çözünürlükte bir OLED ekran taşıdığı tahmin edilen modelin, burada 90 Hz sunabileceği de heyecanlandıran sızıntılar arasında yer alıyor

İlginizi Çekebilir

OPPO, gelecek akıllı telefon tasarımını gösterdi