reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 için yapıldığı ortaya çıkan sürpriz değişiklik

Mi 9 Pro 5G ve MIUI 11 ile beraber tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 4, ortaya çıktığı kadarıyla farklı bir isim altında karşımıza çıkabilir.

Mi Mix 3‘ün yerini alacak bir sonraki Mi Mix, şimdiye kadar hep Xiaomi Mi Mix 4, olarak isimlendirilecek deniyordu. Ancak bu söz konusu değil gibi duruyor. Çünkü yeni yapılan paylaşıma göre firmadan 24 Eylül tarihinde Mi 9 Pro 5G ve MIUI 11 ile beraber Mi Mix 5G modeli geliyor. “Mi Mix 4 5G” gibi bir ismi neden tercih etmediği merak uyandıran firma, gerçekten ilginç bir adım atıyor. Bunun kullanıcıların kafasını karıştıracağı tahmin ediliyor. Burada karşımıza çıkacak bir diğer model olan Mi 9 Pro 5G hakkında 30W kablosuz şarj destekleyeceği dışında çok bir şey bilinmezken, firmanın etkinlikte bir donanım duyurusu daha olacak deniyor. Yeni bir Mi TV yani televizyon modelinin lanse edileceği aktarılıyor. 24 Eylül etkinliğinin yazılım temsilcisi MIUI 11 hakkındaki detaylar ise burada yer alıyor.

Xiaomi Mi Mix 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 yani Mi Mix 5G çok güçlü olacak

Kısaca hatırlamak adına gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alacak telefon, arkasında dörtlü kurulumun merkezine konulan Samsung imzalı tam 108 megapiksel kamera taşıyor. Buradaki diğer kameraların 16 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel periskop temelli telefoto + ToF olacağı söylenen Mi Mix 5G, en üstte tam 1 TB dahili depolama ile alınabilecek deniyor. Mi 9 Pro 5G gibi 30W hızlı kablosuz şarj destekli 4.500 mAh pil üstüne kurulduğu ve 2K çözünürlükte bir OLED ekran taşıdığı söylenen amiral gemisinin, ekranında 90 Hz yenileme hızı sunacağı da belirtiliyor. Bu en önemli detay konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO, gelecek akıllı telefon tasarımını gösterdi