reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Yeni Batman Robert Pattinson’ın Guardians of the Galaxy itirafı

Ben Affleck’in ayrılığından sonra yeni Batman olarak seçilen Robert Pattinson, Guardians of the Galaxy serisi odaklı şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

Bildiğiniz gibi Warner Bros. stüdyoları tarafından geliştirilen The Batman filmi uzun süre gündemden düşmedi. Herkesi şaşırtan gelişme ise Ben Affleck’in Bruce Wayne rolünü bırakması oldu. Onun ardından Matt Reeves’in kimi seçeceği çok merak ediliyordu. Batman’e uygun görülen ismin Robert Pattinson olduğunun anlaşılması uzun sürmedi. Bu gerçeğin ortaya çıkmasından bu yana taraflar sessizliğini koruyordu. Bu sessizlik Variety‘nin hazırladığı Robert Pattinson dosyasıyla birlikte bozuldu. Hazırlanan detaylı çalışmada oyuncunun kariyerine dair enteresan detaylar yer alıyor. Bunlardan biri ise Guardians of the Galaxy’le alakalı çıktı.

Robert Pattinson’ın Guardians of the Galaxy kararı

Bu özel dosya sayesinde öğreniyoruz ki Marvel stüdyoları zamanında Robert Pattinson ile irtibata geçmiş. Oyuncunun tam da Guardians of the Galaxy’nin öncesinde stüdyoyla resmi olmayan bir görüşme gerçekleştirdiğini öğreniyoruz. Onunla hangi karakter için görüşüldüğünü bilmiyoruz ancak akla gelen ilk karakter Peter Quill oluyor. Fakat Twilight sonrasında kariyerinde farklı bir yol çizmek isteyen İngiliz oyuncu bu teklifi reddediyor. Pattinson konuyla ilgili sadece şu sözleri sarf ediyor: “Neyin peşinden koşmam gerektiğini bilmiyordum. Twilight serisinin hemen arkasından böyle bir değişime girmek istemedim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada bahsedilen değişimin bir süper kahraman gibi görünmek olduğunu tahmin ediyoruz. Oyuncunun Guardians of the Galaxy serisini reddetmesinin ardından Batman rolünü kabul etmesi ise sorunun değişimle alakalı olmadığını ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı