reklamı kapat

POPÜLER

spider-man

Stan Lee’dan Spider-Man’imiz Tom Holland’a övgü dolu sözler

Marvel‘ın en sevilen kahramanlarından biri olan Spider-Man şimdiye kadar pek çok farklı oyuncu tarafından canlandırıldı. İki farklı serinin ardından Marvel Sinematik Evreni’ne katılan Örümcek Adam‘a bir süredir Tom Holland hayat veriyor. Sonunda karakterin yaratıcısı olan Stan Lee, Holland’ın versiyonu hakkında ne düşündüğünü açıkladı. Onun övgü dolu sözleri fazlasıyla dikkat çekici.

Çok hızlı bir özet geçmek gerekirse, Marvel geçmişte karakterlerinden bazılarını farklı stüdyolara satmayı tercih etmişti. Spider-Man ve onun çizgi romanında gördüğümüz kahramanların hakları ise Sony’de. Stüdyo yakın zamanda iki farklı Spider-Man serisine imza attı. Ancak Marvel dünyasından kopuk olan bu filmlerde bir eksiklik olduğu hissediliyordu. Bu durum Marvel ve Sony’nin anlaşmasıyla değişti. Tom Holland hem Sony’nin çektiği solo filmlerde hem Marvel Sinematik Evreni’nde karşımıza çıkıyor. Böylece orta yol bulunuyor. Peki Peter Parker‘ı devralan üçüncü kişi olan Tom Holland başarılı mı? Stan Lee onun mükemmel Spider-Man olduğunu düşünüyor! Düşüncelerini Twitter hesabı üzerinden açıklayan Stan Lee şu sözleri sarf etti: “Bana soraranız Tom Holland harika bir Spider-Man. Karakteri yaratırken kafamda canlandırdığım versiyonla aynı boy ve yaşta. Spider-Man hiçbir zaman çok iri bir karakter olmadı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu sözlerinden anlıyoruz ki Marvel ve Sony’nin Örümcek Adam seçiminden fazlasıyla memnun. Bakalım Tom Holland onun bu övgü dolu sözlerine nasıl yanıt verecek?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı