reklamı kapat

POPÜLER

tom holland dwayne johnson

Tom Holland ve Dwayne Johnson’dan karşılıklı övgüler

Son yılların yükselen isimlerinden biri olan Tom Holland tarafından yapılan Dwayne Johnson övgüsü karşılıksız kalmadı. Oyuncuların birbirleri hakkında sarf ettiği sözler hayranlarını fazlasıyla mutlu etti.

Marvel Sinematik Evreni’nde Spider-Man karakteriyle seyrettiğimiz Tom Holland genç yaşına rağmen son zamanların en sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. Marvel ve Sony arasında yaşanan Örümcek Adam anlaşmazlığı can sıkıntısı yaratsa da, yakın gelecekte onu Peter Parker olarak görmeye devam edeceğiz gibi duruyor. Öte yandan eski WWE yıldızı yeni oyuncu Dwayne Johnson durdurulamaz bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Onun rol aldığı yapımlar büyük ilgi görüyor. Onun durmak bilmeyen çalışan yapısı ise izleyicilerde şaşkınlık yaratıyor.

Tom Holland ve Dwayne Johnson açıklamaları

Geçtiğimiz günlerde GQ Magazine röportajında konuşan Holland, sektörde örnek aldığı isimler arasında The Rock‘ı gösterdi. Dwayne Johnson’ı “O hep örnek aldığım kişilerden biri. Bunun en büyük sebebi de bir odada en fazla çalışan kişi olması. Bu benim amacım diyebilirim.” sözleriyle betimledi. Onun övgü dolu sözleri GQ tarafından The Rock etiketlenerek paylaşıldı. Başarılı oyuncu da “Çok güzel. Tom Holland iyi bir arkadaşım ve her gün daha da başarılı olmaya devam ediyor. Onun kavuştuğu üne rağmen her şeyi başarıyla idare ediyor olması büyük bir başarı. Üstelik bu bunu çok iyi idare edebiliyor. Bir gün Tom Holland ile birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İki oyuncunun sarf ettikleri bu övgü dolu sözlerin ardından gelecekte bir projede bir araya gelmesini umuyoruz. Bakalım ortaya nasıl bir iş çıkacak.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı