reklamı kapat

POPÜLER

Google Chrome 77
Google Chrome 77

Chrome 77 ile kullanıma sunulan faydalı özellik

İnternet devi Google‘ın popüler internet tarayıcısı Chrome, dağıtıma çıkan 77. sürümüyle birçok kişi içi güzel duran bir özelliği devreye alıyor.

Hem mobilde hem de masaüstünde açık ara en popüler internet tarayıcısı konumunda yer alan Chrome, şu an 77. sürümüyle karşımızda bulunuyor. Windows, Mac, iOS ve Android için kullanıma çıkan yeni sürüm, özellikle getirdiği bir yeni imkan ile dikkat çekiyor. Sunulan yeni özellik sayesinde artık kişiler telefonlarında ya da bilgisayarlarında açtıkları bir internet sayfasını, başka sahibi oldukları bir cihaza gönderebiliyor. Şimdilik macOS tarafında çalışmadığı aktarılan özellik, genel olarak oldukça kullanışlı duruyor. Bu süreç için bağlantıların üstüne sağ tıklanması ve açılan menüden gönderilmek istenen cihazın seçilmesi yeterli oluyor. Bu özellik sayesinde internette sörf yaparken cihazlar arasındaki geçiş hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

Google Chrome 77
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chrome 77, tarayıcının sunduğu deneyim artıyor

Bunun haricinde büyük yenilikler getirmeyen yeni sürüm, sadece bazı görsel güncelleştirmeler yapıyor. Her sürümde daha iyi hale gelen Chrome, pazardaki yerini kimseye bırakmaya niyetli görünmüyor. Android cihazlarda yüklü olarak gelen tarayıcı, yeni bir bilgisayar alanın ilk kurduğu yazılımlar arasında başı çekiyor. Halen performansı yüksek olan ancak sistem kaynakları hor kullanan tarayıcı, Google’ın en popülerleri arasında başı çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni amiral gemisini gördünüz mü?