reklamı kapat

POPÜLER

2021 Renault Captur
Renault Captur
Renault Captur
Renault Captur
Yeni Renault Captur
Renault Captur
Renault Captur

Sınıfının ilk şarj edilebilir hibrit aracı: Yeni Renault Captur

Frankfurt’ta devam eden Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda yeni otomobilleri görmeye devam ediyoruz. Renault, fuarda yeni Captur‘un tanıtımını gerçekleştirdi.

Daha fazla kişiselleştirme, güvenlik ve modülerlik sunan yeni nesil Captur, atletik ve dinamik yeni SUV çizgileriyle dikkat çekiyor. Yeni Captur, global pazardaki iddiasını, yeni çizgileriyle olduğu kadar iç mekanda sunduğu kalite ve teknoloji ile arttırıyor. Yeni Captur, üst segment modellerin özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Renault Captur’un 2018 yılında Fransa’da 67 bin, Avrupa’da 215 bin satış adedi ile lider konumunu sürdürdüğünü söyleyelim.

İttifak’ın yeni modüler platformuna sahip bu ikinci nesil Captur, en üst düzey teknolojiyi sunarak gelecek vizyonunu gözler önüne seriyor:

  • EASY CONNECT ve en son multimedya sistemi EASY LINK ile internet bağlantılı.
  • Trafik ve Otoyol Destek Sistemi gibi sürüşe yardımcı sistemler ile otonom araçlara geçişin ilk adımını oluşturuyor.
  • Hibrit ve E-TECH plug-in olmak üzere elektrikli versiyonlara da sahip.
Renault Captur

Renault konu hakkında açıklama yaptı

Renault Grubu Tasarım Direktörü Laurens van den Acker, “Yeni Captur ile modelin en iyi özelliklerini koruduk ve daha da iyileştirdik. Ayrıca Captur artık daha fazla kişiselleştirilebiliyor. Renault için, yolculuk deneyim kalitesi mutlak bir öncelik. Daha fazla kalite, daha fazla teknoloji, daha fazla SUV: Yeni Captur hem %100 Captur, hem daha fazlası…“ dedi.

Renault Grubu CEO’su Thierry Bollore ise, ‘’Yeni Captur, 2020’den itibaren sınıfının ilk şarj edilebilir hibrit modeli (plug-in) olacak. Hibrit otomobile adapte edilmiş benzersiz bir aktarma sistemi ve doğrudan F1 türevi olan bir enerji yönetim stratejisi geliştirdik. Renault olarak, teknoloji ve inovasyonu müşterilerimiz için erişilebilir hale getirmek en büyük önceliğimiz.“ dedi.

İlginizi Çekebilir

Audi’nin adeta uzay aracı