reklamı kapat

POPÜLER

2020 Renault Captur

Sızıntıyla gelen değişimler; 2020 Renault Captur ilk kez karşımızda

Ortaya çıkan ilk görseli üzerinden iddiasını ortaya koyan 2020 Renault Captur, hatırı sayılır derecede sportif karaktere sahip olacak.

Yeni jenerasyon Clio ile şu sıralar daha çok gündeme gelmesini beklediğimiz Renault, kısa vadede ailenin diğer üyeleriyle de bunu devam ettirecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde 2020 model yılıyla Koleos‘u makyajlayan Fransız üretici, ailenin kompakt üyesinde ise radikal değişimlere gitme hazırlığında. Kendisiyle ilgili bir süredir gelişmeler beklediğimiz 2020 Renault Captur, sızıntı akvaryumuna düşen isimler arasına girmekten kurtulamayarak sosyal medyada karşımıza çıktı. Yepyeni bir jenerasyonla birlikte doğrusunu söylemek gerekirse çok daha yakışan bir karakteri de sahip olacağını gördüğümüz araç, Türkiye pazarına gelmeyecek olan ve büyük beğeni toplayan Arkana’yı da unutturabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Renault Captur başırılı çizgilerle geliyor

Julien Jodry tarafından paylaşılan görselde Captur’un artık çok daha net hatlara sahip olduğunu görebiliyoruz. Halihazırda satışta olan versiyonunda nispeten daha oval çizgilerin hakim olduğu otomobilin ön bölümünde, agresif bir duruş sergileyen Renault yüzü kararlı bir şekilde kendisine yer açıyor. Özellikle öne doğru uzayan kaput ve imza haline gelen LED gündüz farlarının daha etkili şekilde konumlandırılmasıyla tasarımcıların güzel bir iş çıkarttığını söylemek gerekiyor. İkinci jenerasyonuyla karşımızda olacak otomobille ilgili teknik beklentilerden de kısaca bahsedebiliriz. Motor seçenekleri bazında benzinli ve dizel yanında artık hibrit olarak da satışa sunulacağına dair önemli bir tahminin olduğu Captur, bu versiyonda 50 kilometrelik saf elektrik menziliyle gelebilir. Kısa süre içerisinde daha net detaylarıyla karşımızda olacak modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2020 Renault Koleos