reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Tom Holland’ın Spider-Man Far From Home sürprizi tepkisi

Marvel ve Sony, Spider-Man Far From Home filminin bonus sahnesiyle birlikte izleyicilere büyük bir sürpriz yaptı. Peki serinin başrolünü üstlenen Tom Holland bu sürpriz hakkında ne düşünüyor?


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Tom Holland’ın Spider-Man şaşkınlığı

Marvel filmleri sayesinde alıştığımız üzere Far From Home’da da iki bonus sahne yer alıyordu. Filmin sonunda karşımıza çıkan bu sahnelerden ilkinde herkesi şaşırtan bir kişi karşımıza çıkmıştı. Örümcek Adam dünyasının önemli figürlerinden J. Jonah Jameson‘ı gördük. Üstelik bu sevilen karakteri ilk Örümcek Adam serisinde seyrettiğimiz J. K. Simmons canlandırıyordu. 2002 senesinde tanıştığımız, o zamandan beri akıllarda yer eden efsane ismin Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olması büyük heyecan uyandırdı. Üstelik bu heyecan sadece seyircilerle sınırlı kalmadı. Yeni Spider-Man serisinin başrolünü üstlenen Tom Holland da bizlerle aynı hisleri paylaşıyor. Genç oyuncunun bu sürpriz gelişmeyi öğrendikten sonraki tepkisi Cinemablend‘in haberiyle birlikte ortaya çıktı. İngiliz oyuncu Simmons’ın J. Jonah Jameson rolüyle geri dönmesiyle ilgili şu sözleri sarf etti: “Bu benim için büyük bir hayalin gerçekleşmesi demek. Daha başka ne söyleyebilirim bilmiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Marvel hayranları olarak bu son Spider-Man sürpriziyle ilgili Tom Holland ile aynı hisleri paylaşıyoruz. Hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkan bu sürpriz gelişme bizleri fazlasıyla memnun etti. Karakterin gelecekte seyredeceğimiz filmlerde nasıl bir rolü olacağını görmeyi merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı