reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Marvel ve Sony’nin Spider-Man anlaşmasında Tom Holland’ın rolü

Marvel ve Sony stüdyoları arasında sağlanan Spider-Man anlaşmasına serinin başrolünü üstlenen Tom Holland‘ın yardımcı olduğu ortaya çıktı.

Captain America Civil War öncesinde Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Örümcek Adam geçtiğimiz haftalarca can sıkan bir problemle karşımıza çıktı. Stüdyolar arasındaki anlaşmanın son bulmasıyla belirsizlik süreci başladı. Spider-Man anlaşmasında her iki tarafın farklı isteklere sahip olması da yeniden anlaşma yapmayı zorlaştırıyordu. Sonra ne olduğuysa birden iki stüdyo çıkıp yeni bir anlaşmaya imza attıklarını açıkladı. Marvel stüdyolarının yüzde 25’lik yatırım yapıp aynı oranda kar payı alacağı bir düzen her iki stüdyo tarafından da uygun bulundu. Bu bağlamda üçüncü solo filmin yanı sıra Peter Parker’ı bir Marvel filminde göreceğiz. Peki bu anlaşma nasıl sağlandı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Holland’ın Spider-Man anlaşmasındaki etkisi

Güvenilir haber kaynaklarından biri olan The Hollywood Reporter bu anlaşmanın Tom Holland sayesinde mümkün olduğunu yazdı. Başarılı oyuncu her iki stüdyoyla görüşerek yeniden anlaşma masasına oturmalarını sağladı. Bu süreçte hem her şeyin düzeleceğine dair tavrını korudu hem de arkasına hayranların desteğini aldı. Spider-Man konusunda Marvel ve Sony arasındaki köprüye dönüşen oyuncu tarafların yeniden masaya oturmasına yardımcı oldu. Bu süreçte izleyicilerin endişesi ve haberin medyada yarattığı etki tarafları orta yolda buluşmaya itti. Özetle problemin çözümünde Tom Holland’ın büyük rol oynadığı ifade ediliyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı