reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods 3 Apple

AirPods 1

AirPods 3 Apple

Gürültü engelleme yapabilecek yeni AirPods ortaya çıktı

iOS 13.2 beta kodlarında gürültü engelleme yapabilecek yeni AirPods ortaya çıktı. Modelin hazırlanan simge üstünden tasarımı da kendisini gösterdi.

Advertisement

Apple’ın tartışmasız son yıllarda çıkardığı en popüler ürünlerin başında AirPods geliyor. Adeta kablosuz kulaklık karşılığı haline gelen cihaz, uzun süredir “gerçekten yeni bir versiyon” kazanacak haberleri ile gündeme geliyor. AirPods 3 olarak isimlendirileceği tahmin edilen yeni ürünün en büyük yeniliği biliyorsunuz gürültü engelleme özelliği olacak. 160 dolardan daha pahalıya satılacağı söylenen bu sürüm, iOS 13.2 beta kodlarında görüldüğü kadarıyla ilk ve ikinci sürümden farklı olarak kulaklık içi kulaklık formunda hazırlanmış. Bu açıdan birçok kişiyi çok daha fazla memnun edecek çünkü yapısı gereği yalıtımı çok yüksek olacak model, şimdilik kodlarda B298 model adıyla geçiyor. Bünyesinde farklı dinleme modlarının olacağı açıklanan kablosuz kulaklık modeli, gerçekten büyük merak uyandırıyor.

AirPods 3 Apple

Yeni Apple AirPods kablosuz kulaklık çok merak ediliyor

Bu modelin kodlarda çıkması ekim ayı içerisinde gelebileceğini akıllara getiriyor. Son dedikodulara göre Apple, ekim ayı sonunda bir ürün etkinliğine hazırlanıyor. Burada yeni iPad Pro‘ların, AirPods 3‘ün, 16 inç MacBook Pro‘nun ve Tile benzeri takip aksesuarının tanıtılması bekleniyor. Bu etkinlik ile beraber ayrıca artık Mac Pro’nun çıkış tarihinin de paylaşılacağı düşünülüyor. Ayrıca XDR monitör modeli de satışa çıkmayı bekliyor.

İlgili Video

Firmanın en yeni iPhone modeli