reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods 3
AirPods 3

AirPods 3’ün ilginç tasarımını gözler önüne seren konsept

iOS 13.2 beta kodlarında gürültü engelleme yapabilecek yeni AirPods ortaya çıkmıştı. İşte buradan model için ilk konsept tasarım da hazırlandı.

AirPods 3 olarak isimlendirileceği tahmin edilen yeni ürünün en büyük yeniliği biliyorsunuz gürültü engelleme özelliği olacak. 160 dolardan daha pahalıya satılacağı söylenen bu sürüm, iOS 13.2 beta kodlarında ortaya çıkan simge üstüden hazırlandığı kadarıyla aşağıdaki gibi görünecek. Gerçek versiyonunun biraz daha şık olacağı düşünülen cihaz, gürültü engelleme nedeniyle oldukça büyük olacak izlenimi oluşturuyor. İlk ve ikinci sürümden farklı olarak kulaklık içi kulaklık formunda hazırlanan yeni model, bu sayede yüksek yalıtım sunacak. Bu da gürültü engelleme sürecinin daha iyi olmasını sağlayacak. Daha önce bünyesinde farklı dinleme modlarının olacağı açıklanan kablosuz kulaklık modeli, Apple’ın yeni kablosuz bağlantı çipini taşıyacak ve diğer sürümlerden daha ufak bir şarj yetenekli taşıma haznesiyle gelecek. Bu hazne sayfanın üstünde duruyor ve biraz garip görünüyor. Çünkü bu hazne daha ufak bir pil taşıyacak gibi görünüyor.

AirPods 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada kulaklık için endüstriyel tasarımcı Gökhan Çetinkaya tarafından hazırlanan bir konsept de bulunuyor. Aşağıda görebileceğiniz bu tasarım yukarıdakine oranla daha şık görünüyor. Daha önce de dediğimiz gibi gürültü engelleme sistemleri ve artan enerji sarfiyatı, yeni modeli oldukça büyütecek gibi duruyor.

https://www.instagram.com/p/B3KxuVpHZo8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Yeni Apple AirPods kablosuz kulaklık çok merak ediliyor

Daha önce de söylediğimiz kadarıyla Apple, çok yüksek ihtimalle ekim ayı sonunda bir ürün etkinliğine hazırlanıyor. Burada yeni kulaklık yanında iPad Pro‘ların, AirPods 3‘ün, 16 inç MacBook Pro‘nun ve Tile benzeri takip aksesuarının tanıtılması bekleniyor.

İlgili Video

Firmanın en yeni iPhone modeli