reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods Studio kablosuz kulaklık

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık ve fiyatı ortaya çıktı!

Teknoloji devi Apple, biliyorsunuz uzun süredir bir kafa üstü kablosuz kulaklık ile gündemde yer ediniyor. İşte bu model AirPods Studio olarak geliyor.

Advertisement

Apple’ın gerçekten çok uzun zamandır kendi markasını taşıyan, yani Beats’ten gelmeyen bir kablosuz kafa üstü kulaklık tasarladığı haberleri gündeme geliyor. İşte bu kulaklık sağlam bir kaynağın açıklamasına göre AirPods Studio adına sahip olacak. Bu isim Apple göz önüne alındığı zaman oldukça mantıklı ve olası görünüyor. Bu modelin fiyatı ise aynı kaynağa göre 349 dolar seviyesinde olacak. Yani fiyat konusunda herkese hitap etmeyecek kulaklık, yüksek ihtimalle çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunuyor. Üst düzey malzemelerden üretileceği ve çok yüksek ses kalitesi sunacağı da tahmin edilen kulaklık, yakında karşımıza çıkarılabilir deniyor. Bu arada Apple’ın AirPods Pro’nun gürültü engelleme özelliği olmayan uygun fiyatlı bir versiyon üzerinde de çalıştığı biliniyor. Bu model de yakında gelecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Studio dikkat çekiyor, Apple AirPods kablosuz kulaklık ailesini büyütüyor

Firmanın orijinal AirPods‘u ise 2021 başında ya da ortasında yenileyeceği aktarılıyor. Bu yeni modelin aynı tasarımı taşıyacağı, sadece daha yeni bir donanım kullanacağı söyleniyor. Olayı adıyla AirPods 2 ya da 3’ün gürültü engelleme sunma ihtimali bulunmuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S20 Plus için hazırlanan göz alıcı sürüm