reklamı kapat

POPÜLER

apple airpods studio

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık için sızan özel detaylar

Teknoloji devi Apple‘dan gelen yeni kablosuz kulaklık AirPods Studio için özel bilgiler veren yeni bir sızıntı yapıldı. İşte o detaylar;

Apple’ın gerçekten çok uzun zamandır gündemde yer aldığı kablosuz kafa üstü kulaklık modeli AirPods Studio, biliyorsunuz pazara 349 dolar dolar seviyesinde çıkmaya hazırlanıyor. Söylendiği kadarıyla çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunan ve resmi olarak 22 Haziran tarihinde koronavirüs nedeniyle internet üstünden düzenlenecek WWDC 2020 kapsamında tanıtılacak model, 9to5Mac‘in elde ettiklerine göre güzel özellikler ile yolda. Kulaktan çıkarılıp boyna indirildiği zaman müziği otomatik olarak durdurabilecek denilen model, aynı zamanda yeni sensörleriyle sağ / sol ayrımını da ortadan kaldırıyor. Bu da gerçekten ufak ancak çok kullanışlı bir detayı oluşturuyor. Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek AirPods Studio, üst düzey malzemelerden üretiliyor, çok yüksek ses kalitesi sunacağı aktarılıyor ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip deniyor. Direkt olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor. Farklı kullanım ihtiyaçları doğrultusunda iki farklı versiyonunun olabileceği de söylenen Studio, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Studio dikkat çekiyor

Bu arada biliyorsunuz Apple’ın AirPods Pro’nun gürültü engelleme özelliği olmayan uygun fiyatlı bir versiyon üzerinde çalıştığı da biliniyor. Bu model de yakında gelecek deniyor. Bu yeni kulaklığında da WWDC 2020 kapsamında tanıtılma ihtimali bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Netflix’in merak edilen yeni dizisi: Space Force