reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPods 3
Apple AirPods 3
Apple AirPods 3

Merak uyandıran AirPods 3 için şimdiden satışa çıkan koruma ürünü

iOS 13.2 beta kodlarında gürültü engelleme yapabilecek yeni AirPods ortaya çıkmıştı. AirPods 3 olarak geçen bu model için ilginç bir ürün satışa çıktı.

Advertisement

iOS 13.2 beta kodlarındaki bir simge üstünden tasarımı ortaya çıkan AirPods 3, günlerdir gündemde yer alıyor. AirPods’un en önemli eksiğini ortadan kaldıracak yeni kablosuz kulaklık, yukarıda görebileceğiniz üzere ilk ve ikinci sürümden farklı olarak kulaklık içi kulaklık formunda hazırlanıyor. Bu sayede yalıtımı yüksek olacak kablosuz kulaklık modelinin, yapılan prototip sızıntılara göre daha kısa ancak geniş bir taşıma haznesi bulunuyor. İşte şarj yetenekli bu hazne için hazırlanmış bir silikon koruma kılıfı Amazon’da satışa sunuldu. Ay sonunda tanıtılacağı düşünülen ürün için şimdiden 10 dolara satışa sunulan ürün, gerçekten daha çıkmamış bir ürün için ilginç görünüyor. Açıklamasında direkt olarak 3. jenerasyon AirPods için hazırlandığı söylenen kılıf, Lightning portu ile kablolu ve kablosuz şarja destek veriyor deniyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan kılıf, yeni AirPods’un gerçekten de ay sonunda geleceğine işaret ediyor olabilir yorumları alıyor.

Apple AirPods 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 kablosuz kulaklık pahalı olacak

Çünkü model teknik olarak iki ve ikinci sürüme oranla çok daha gelişmiş bir altyapı üstüne kurulacak. Bu arada Apple’dan kısa süre içerisinde sadece bu model gelmeyecek. Ekim etkinliğinde aynı zamanda iPad Pro‘ların, AirPods 3‘ün, 16 inç MacBook Pro‘nun ve Tile benzeri takip aksesuarının tanıtılması bekleniyor.

İlgili Video

Firmanın en yeni iPhone modeli