reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 3

Apple AirPods 3 geliyor; işte ortaya çıkan ilk bilgiler

Teknoloji devi Apple’ın son yıllarda satışa sunduğu en çok beğenilen ürünlerinden kablosuz kulaklık AirPods, yeni sürüm haberiyle gündemde.

Apple, biliyorsunuz kısa süre önce popüler kablosuz kulaklık modeli AirPods’un yeni versiyonunu duyurdu. Bu versiyonda sadece hazne için kablosuz şarj desteği getirildi. Esas yenilikler ise AirPods 3 modelinde olacak gibi görünüyor. Karşımıza resmi olarak AirPods 2 olarak da çıkma ihtimali bulunan ürün, gürültü engelleme özelliğine sahip olacak deniyor. Bu gerçekten büyük önem arz ediyor çünkü mevcut sürüm bu konuda oldukça eleştiriliyor. Gürültü engelleme özelliği sayesinde özellikle uçak yolculukları için çok daha iyi bir seçenek haline gelecek model, resmi olarak 2019 sonunda satışa çıkacak deniyor. iPhone XI ailesiyle beraber tanıtılabileceği tahmin edilen kulaklığın, tasarımsal olarak değişmesi beklenmiyor. Sadece daha yeni bir gövde kaplaması ve yeni renk seçenekleri bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods pazarın en çok satılan modeli

Yukarıdaki bilgiye ek olarak 2020 yılında da bir AirPods modelinin geleceği söyleniyor. İlginç olarak bu modelin hemen 2020’nin ilk çeyreğinde lanse edileceği belirtiliyor. Bu kadar kısa zamanda iki farklı kulaklık pek mantıklı durmuyor ve bu söyletinin doğru çıkmama ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Kulaklığı ilk sürümü