reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Into The Spider-Verse'

Spider-Man: Into The Spider-Verse’te gizli kalan Stan Lee göndermesi

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Spider-Man: Into The Spider-Verse başarısının yanı sıra Stan Lee göndermeleriyle de adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Sony stüdyolarının son zamanlardaki en başarılı işlerinden biri Spider-Man: Into The Spider-Verse oldu. Hikaye temelde Örümcek Adam’ın farklı versiyonlarını aynı evrende topluyor. Bunlar arasında Miles Morales, Peter Parker, Gwen Stacy ve Spider-Ham gibi karakterler yer alıyor.  Ortaya çıkan sonuç ise şahane oluyor. İzleyicilerin büyük keyifle izlediği bu film ödül sezonunda da adından söz ettirmeyi başarıyor.

Tüm bunların üzerine Spider-Man: Into The Spider-Verse’ü gündeme getiren yeni bir gelişme daha oldu. Bu animasyon yapımda sandığımızdan çok daha fazla Stan Lee göndermesi yer aldığı ortaya çıktı. Bunlardan birini Spider-Man: Into The Spider-Verse yapımcısı Chris Miller Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Şu sözleri paylaştı: “SpiderVerse filmindeki ikinci Stan Lee göndermesiyle çok heyecanlanlar, aslında Stan Lee filmin her yerinde var. Onu yüzlerce sahnede görüp duyabilirsiniz. Misal Miles ‘teşekkürler New York’ dediğinde onun yanından kim geçiyor dersiniz?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chris Miller’ın bu açıklamasıyla birlikte Marvel izleyicileri Spider-Man: Into The Spider-Verse’te Stan Lee avına başlayacak gibi görünüyor. Bakalım toplamda kaç farklı gönderme bulunacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Into The Spider-Verse fragmanı