reklamı kapat

POPÜLER

Örümcek-Adam Örümcek Evreninde

Örümcek-Adam Örümcek Evreninde cephesinde şaşırtan gelişme

Son zamanların en çok konuşulan animasyon filmlerinden biri olan Örümcek-Adam Örümcek Evreninde devam filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şaşırtıcı gelişme hayranları fazlasıyla heyecanlandırdı.

Asıl ismi Spider-Man: Into the Spider-Verse olan animasyon filmi geçtiğimiz sene sonunda izleyici karşısına çıktı. Sony stüdyolarının imzasını taşıyan bu yapımda Örümcek Adam olarak Miles Morales‘i görüyoruz fakat karakterler onunla sınırlı kalmıyor. İsminden anlaşılabileceği üzere farklı Örümcek Adamları bir araya getiren enteresan bir hikaye seyrediyoruz. Benzer konuya sahip çizgi roman serisinden ilham alan bu yapım hem animasyon kalitesiyle hem de hikayesiyle büyük beğeni topladı. Hem Oscar Ödülleri’nde hem de Altın Küre Ödülleri’nde senenin en iyi animasyon filmi seçildi. Yani sadece izleyicileri memnun etmekle kalmadı, ödül kazanan bir yapım oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Örümcek-Adam Örümcek Evreninde için heyecanlandıran adım

Collider sitesinin haberine göre Sony stüdyoları şimdi aynı dünyada geçecek bir devam filmi planlıyor. Madame Web filminin senaryosunu kaleme alması için Morbius’ta da birlikte çalıştıkları Matt Sazama ve Burk Sharpless ile anlaştıkları ifade ediliyor. Projenin Madame Web olması zaten dikkat çekici. Onun alternatif evrenler arasında bir bağlayıcı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple hikayenin Spider-Verse dünyasında geçmesi enteresan değil. Yine de sıkı Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıracak bir gelişme.

Şimdilik projenin ne zaman vizyona gireceğini bilmiyoruz ancak Sony stüdyoları Marvel’dan bağımsız bir gelecek için çalışmaları hızla yürütüyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı