reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’den Stan Lee sürprizli tanıtım [Video]

Başrolünde Tom Holland‘ın yer aldığı Spider-Man: Homecoming‘in vizyona girmesine oldukça kısa bir zaman kaldı. Bu süreçte filmin tanıtım çalışmaları da hız kazanıyor. NBA finaline özel hazırlanan tanıtımda ise Stan Lee izleyicilere sürpriz yapıyor.

Advertisement

Yeni Örümcek Adam filmi Peter Parker‘ın Avengers’la yaşadığı maceradan sonra geçiyor. Kahramanımız “iç savaşın” ardından normal hayatına dönüyor. Bu süreçte Tony Stark ona akıl hocalığı yapmaya başlıyor ve yeni bir kostüm tasarlıyor. Fakat büyük tehlikelerden uzak durmasını istiyor. Bu dönemde Vulture ortaya çıkıyor. Avengers’ın mücadelelerinden kalanları toplayarak yaptığı silahlarla büyük bir tehlike olduğunu belli ediyor.

Paylaşılan yeni tanıtımda Peter Parker’ın NBA heyecanına şahit oluyoruz. Final maçının başlamasını beklerken Happy tarafından atıştırmalık almaya gönderiliyor. Tam bu sırada birilerinin televizyon çalmaya çalıştığını fark ederek onlara engel oluyor. Bu sırada fonda NBA final maçının başladığını görüyoruz. Örümcek Adam maçı kaçırdığı için üzülürken, uzaktan onu Stan Lee seyrediyor. Onun “Sanırım o adamı tanıyordum.” sözleriyle tanıtım son buluyor.

Eğlenceli bir havaya sahip olacak gibi görünen Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek. Film için hazırlanan son tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.