reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming’den NBA finaline özel tanıtım [Video]

Son fragmanıyla büyük heyecan uyandıran Spider-Man: Homecoming şimdi de NBA finaline özel hazırlanmış tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Bu tanıtımın odağında ise Tony Stark yer alıyor.

Bildiğiniz gibi temmuz ayında Tom Holland‘ın hayat verdiği Spider-Man yeni bir maceraya atılacak. Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan bu yapımda ona Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi isimler eşlik edecek. Şimdiye kadar paylaşılan tanıtımlardan anlıyoruz ki Tony Stark bir anlamda Peter Parker’ın akıl hocalığını üstlenecek. Bu da Spider-Man ve Iron Man’in oldukça yakın bir ilişki içinde olacağı anlamına geliyor.

Özel olarak hazırlanan yeni tanıtımda Tony Stark‘ı NBA finaline hazırlanırken görüyoruz. Happy davetli listesini onaylatmak için geliyor. O da “çocuk” olarak bahsettiği Peter Parker‘ın davet edilmesini istiyor. Ardından ne giyeceğine karar vermeye çalışıyor. Bu arada Captain America: Civil War‘a da ufak bir gönderme yapılıyor. Steve Rogers “henüz çok erken” denilerek davetli listesinden çıkartılıyor. Davetiyeyi iş başındayken alan Örümcek Adam ise heyecanını gizlemeye çalışmıyor.

Jon Watts yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek. NBA finaline özel olarak hazırlanan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.