reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man ve Iron Man

Avengers Endgame’den çıkartılan Spider-Man ve Iron Man sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminde Thanos’a karşı mücadele verilen son sahnenin aslında çok farklı olabileceği ortaya çıktı. Paylaşılan yeni versiyonda Spider-Man ve Iron Man buluşması farklı bir şekilde yaşanıyor. Üstüne Peter Parker, Pepper Potts ile yeniden bir araya geliyor.

Bildiğiniz gibi filmin final sahnesinde 2014 senesinin Thanos‘u günümüze geliyor ve kahramanlarımıza karşı mücadele veriyordu. Bu sahne Hulk’ın hayata döndürdüğü tüm kahramanların savaş alanına gelmesiyle şenleniyordu. Doctor Strange‘in açtığı portallar sayesinde toplanan kahramanlarımızın birbirlerini selamlayacak zamanı olmamıştı. Fakat sahnenin alternatif versiyonu tüm kahramanlarımıza daha çok konuşma ve detayları fark etme fırsatı tanıyor.

Alternatif Spider-Man ve Iron Man sahnesi

Disney+ üzerinden paylaşılan silinmiş sahnede Spider-Man ve Iron Man’in beş sene sonra bir araya gelmesine farklı bir şekilde şahit oluyoruz. Onların karşılaşmasının bu versiyonu biraz daha samimi ve biraz daha uzun. Peter Parker ve Tony Stark yeniden içten bir şekilde sarılıyor. Peter aradan geçen zaman içinde önemli bir şeyi kaçırıp kaçırmadığını soruyor. Tony Stark ise “en önemli şey senin geri dönmüş olman” diyor. Ardından Tony’nin arkasındaki Pepper Potts ile Peter Parker’ın selamlaşmasına şahit oluyoruz. İkili ilk kez birbirlerini Spider-Man Homecoming filminin sonunda görmüştük. Peter Parker’ın resmi olarak Avengers olmayı reddetmesinin ardından ikili basının önüne çıkıp nişanlandıklarını açıklamak zorunda kalmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bahsettiğimiz silinmiş sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Sahnenin orijinal versiyonu çok daha uzun ve kahramanlarımızın sonsuzluk eldivenini kuantum evrenine atma planını içeriyor. Fakat maalesef sahnenin tamamına yer veren bir video bulmak imkansız. Bunun için Disney+ üyesi olmak ve tüm bu sahneleri platform üzerinden seyretmek gerekiyor.