reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminin en duygusal sahnesinin kamera arkası görüntüleri

Yıllardır Iron Man’e hayat veren Robert Downey Jr. Avengers Endgame filminin en duygusal sahnelerinden birinin kamera arkası görüntülerini paylaştı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Endgame kamera arkası

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da izleyicileri en fazla etkileyen sahne Iron Man ve Spider-Man arasında yaşanmıştı. Thanos’un parmak şıklatmasının ardından Peter Parker’ın Tony Stark’ın kolları arasında toz bulutuna dönüşmesini izlemiştik. Bu olayın Tony’nin üzerinde büyük etki bıraktığını da Avengers Endgame ile birlikte gördük. Hatta onun tüm bu zaman yolculuğu planını kabul etmesinin en büyük nedeni Spider-Man’i geri döndürmekti. Endgame’in finalinde onun bu isteğinin gerçekleşmesine şahit olduk. Hayata geri dönen Peter Parker koşa koşa Tony Stark’a gidip olanları anlatmaya başlamıştı. Iron Man ise beş sene süren yas sürecinin ardından Peter’a özlemle sarılmıştı. İzleyicileri fazlasıyla duygulandıran bu sahnenin kamera arkası görüntüleri Robert Downey Jr. tarafından paylaşıldı.

Robert Downey Jr.’ın kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı Avengers Endgame görüntülerinde Tom Holland‘ın Peter Parker olarak dönüşü, ikili arasındaki kısa sohbet ve sarılma anları görünüyor. Bunun yanı sıra setin devasa bir yeşil perdeden oluştuğunu, Spider-Man kostümünün tamamen görsel efektlerle yaratıldığını, Iron Man kostümünün de görsel efektlerden fazlasıyla yararlandığını görme fırsatı elde ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Hulk’ın Endgame’deki ilk sahnesi