reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminin en duygusal sahnesinin kamera arkası

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Avengers Endgame yaşananlarla Marvel Sinematik Evreni’nin gidişatını değiştirdi. Filmin en duygusal sahnesinin kamera arkası ise yıldız isimleri bir araya getiriyor.

Filmin vizyona girmesinin üzerinden oldukça uzun bir zaman geçti. Hatta Russo kardeşlerin başlattığı spoiler yasağı da son bulalı baya zaman oldu. Artık neredeyse herkesin izlediği filmin finalinin fazlasıyla duygusal olduğunu bilmeyen kalmadı. Bunun en büyük sebebi ise büyük bir hayran kitlesi olan Iron Man’in Thanos ve yandaşlarını alt etmek için kendini feda etmesi oldu. Tony Stark sonsuzluk taşlarını kullanarak Thanos’u gerçeklikten sildi fakat bu hareketi kendi yaşantısına da mal oldu. Sonsuzluk taşlarının vücudunda yarattığı zararla birlikte hayata gözlerini yumdu. Bu üzücü anların ardından onun cenaze sahnesi Marvel Sinematik Evreni’ndeki bütün kahramanları bir araya getirdi. Bu inanılmaz duygusal sahnenin kamera arkasında ise inanılmaz bir prodüksiyon yer alıyor.

Avengers Endgame ekibini buluşturan fotoğraf

Avengers Endgame’de Nebula karakteriyle karşımıza çıkan Karen Gillan filmin en duygusal sahnesinin kamera arkasından inanılmaz bir fotoğraf paylaştı. Bu inanılmaz fotoğrafta cenazeye katılan tüm isimleri bir araya getiriyor. Pek çok insanın yeşil perde önünde çekildiği sahnenin aslında yıldız isimleri gerçekten bir araya getirdiği ve canlı canlı olarak çekildiği anlaşılıyor. Bu durum sahnenin hem film özelinde hem de Marvel Sinematik Evreni’nde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu oldukça net bir şekilde ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi