reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Avengers Endgame’de Iron Man ve kızının silinen sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminin finalinde yer alacağını bildiğimiz Iron Man ve kızı Morgan’ın silinmiş sahnesi uzun zamanın ardından internete düştü. Bu sahne Avengers Infinity War’da Thanos ve Gamora arasındaki anları hatırlatıyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame‘i beklediğimiz süre boyunca dikkat çekici bazı haberler gündeme gelmişti. Bunlardan biri de 13 Reasons Why dizisinin başrolü Katherine Langford’un Avengers Endgame’in oyuncu kadrosuna dahil olmasıydı. Onunla ilgili haberlerden sonra Katherine Langford‘un ya Hawkeye’ın kızı ya da Kate Bishop olarak karşımıza çıkacağı tahmin ediliyordu. Fakat bu tahminler doğru çıkmadı. Zaten Katherine Langford’un karakterini de beyaz perdede göremedik. Daha sonra genç oyuncunun Iron Man’in kızı Morgan Stark rolü için seçildiği anlaşıldı. Katherine Langford’un bu karaktere hayat verdiği tek bir sahne bulunuyordu ve bu sahne sonradan filmden çıkartılmıştı. Aradan geçen uzun zamanın ardından merak uyandıran sahne internete düştü.

Iron Man ve kızının vedası

Çıkartılan sahnede Tony Stark‘ı sonsuzluk taşlarını kullanmasından hemen sonra öteki dünya olarak adlandırabileceğimiz bir düzlemde görüyoruz. Onu karşılayan kızı Morgan Stark’ın yetişkin hali oluyor. Babasına onun fedakarlığı sayesinde herkesin iyi olduğunu anlatıyor. Ardından onunla gurur duyduğunu söylüyor. Kızının mutlu olması Tony Stark için yeterli görünüyor. İkili daha sonra birbirlerine sarılıp “seni seviyorum” diyor. Iron Man filmde çok sevilen cümlesini burada da tekrar ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tony Stark ve kızı Morgan arasındaki sahne Avengers Infinity War’da Thanos ve Gamora arasındaki anları andırıyor. Zaten yönetmenlerin de bir önceki sahneyi örnek alarak böyle bir sahne yarattığı çok belli. Fakat Iron Man ve Morgan’ın sahnesi Thanos ile Gamora’nınki kadar başarılı değil. Üstelik Iron Man’in duygusal ölüm sahnesinin ardından filmin ilerleyişine uymuyor. Bu sebeple filmden çıkartılmış olması şaşırtıcı değil. Yine de bu anları filmden bağımsız olarak izleyebildiğimiz için mutluyuz.