reklamı kapat

POPÜLER

Enki Cycles Miller elektrikli bisiklet
Enki Cycles Miller elektrikli bisiklet
Enki Cycles Miller elektrikli bisiklet

Göze batmayan sade bir elektrikli bisiklet arayanlara özel model: Miller [Video]

Elektrikli bisiklet dünyasına Kickstarter sayesinde hayat bulan bir model daha eklendi. Karşınızda Enki Cycles imzalı yeni model Miller.

Elektrikli bisiklet modellerinin sayısını sürekli olarak artıyor. Burada yeni karşımıza çıkan Enki Cycles Miller, Kickstarter’da aradığı 35 bin dolarlık hedefi proje bitimine 18 gün akla toplamayı başarmış bir seçenek oluşturuyor. Yani büyük bir ilgi gören ürün, yukarıda da dediğimiz gibi göze batmayan sade bir elektrikli bisiklet arayanlara hitap ediyor. Üzerinde herhangi bir özel tasarım detayının olmadığı bisiklet, standart bisikletlerden tam anlamıyla ayrılmıyor. Şehir içinde kullanım için çok güzel bir seçenek oluşturan Miller, alüminyum gövdesinde Samsung üretimi bir li-ion pil barındırıyor. Toplam ağırlığı 15,5 kg olan bisiklet, ortasında 95 Nm tork üretebilen Bafang M500 motor taşıyor. Bu 3,3 kg ağırlığındaki motor ile 25 km/s hıza çıkılmasına imkan tanıyan model, firma tarafından açıklandığı kadarıyla 70 km gibi yüksek sayılacak bir menzile sahip. Terlemeden uzun yol yapmak isteyenler için harika görünen Miller, önde ve arkada disk frenler kullanıyor. Bir motosiklet gibi kullanılmayan yani sadece pedal desteği sağlayan Enki Cycles Miller, son dönemde gördüğümüz en sade modeller arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enki Cycles Miller şimdilik nispeten ucuza satılan bir elektrikli bisiklet

Modele şu an için buradan 1.990 dolara ulaşılabiliyor. Daha sonra fiyatın 3.395 dolara kadar çıkacağı açıklanıyor. Kicsktarter’dan alanlara 2020 içerisinde gelecek bisiklet, umuyoruz Türkiye gibi diğer pazarlara da aktif olarak giriş yapar.

İLGİLİ HABERLER