reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai

Hyundai tasarım ve motor geleceğinden izler taşıyan projeden ilk detaylar geldi [Video]

İlk resmi gösterimi Amerika’da yapılacak olan konsept, Hyundai markasının önümüzdeki süreçteki yeni yüzünden temel dinamikleri taşıyor.

Hyundai, kasım ayının ilk haftası içerisinde tanıtımını gerçekleştirdiği 2020 model Graneur ile bizleri tasarım konusunda yeni bir dönemin beklediğini hissettirmeye başladı. Özellikle markanın en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Tucson için yeni jenerasyon detayları gündemde iken bu yeni karakter için “adeta biçilmiş kaftan” benzetmesi de karşımıza çıkıyor. Yaklaşmakta olan Los Angeles Otomobil Fuarı‘nda tanıtımı gerçekleştirilecek olan yeni SUV projesi de var olan bu değişim dinamikleri konusunda bizi yanıltmayacak çizgiler üzerine şekilleniyor. Özellikle ön tasarım karakteri üzerinden başka bir boyuta taşınacak olan yeni nesiller için bu SUV projesi önemli bir dayanak olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai, iddialı değişim hazırlığında

Markanın çığır açacak bir proje olarak nitelendirdiği konsept radikal tasarım değişimlerinin yanında motor konusunda da önemli ipuçları içeriyor. Şarj edilebilir hibrit teknolojisini üzerinde taşıyacağını gördüğümüz konseptin, 2020 ve sonrasında gelecek olan hibrit Hyundai modellerinde görmemiz muhtemel olan içten yanmalı-elektrik ünitesinden izler taşıyacak. Halihazırda 50 ile 60 kilometre aralığında olan saf elektrik modu standartlarının bu araçta hangi seviyede olacağı da şimdiden merak ettiğimiz noktalar arasında. Izgara ve marka logosu gibi parçaların ışıklandırma detaylarıyla zenginleştirdiği projeyle ilgili önümüzdeki günlerde daha net detayları karşımızda göreceğiz. Modelle ilgili teaser niteliğindeki videoya ana görsel üzerinden ulaşmayı es geçmeyin.