reklamı kapat

POPÜLER

Ken Block Climbkhana 2

Ken Block, dünyanın en tehlikeli yollarından birine çıkıyor; işte Climbkhana 2’den ilk video [İzle]

Hazırladığı Gymkhana serisi otomobil videolarıyla her zaman nefes kesen isimlerden Ken Block, bu sefer Tianmen Dağı yoluna çıkıyor.

Çin’in ve dünyanın en tehlikeli yollarından sayılan Tianmen Dağı yoluna Climbkhana 2 için çıkacak olan Ken Block, bu otomobil tutkunlarını heyecanlandıran yeni projesinden ilk tanıtımı yayımladı. Tam hali 18 Kasım tarihinde yayımlanacak denilen tanıtımda, Block’un tam 914 beygir güç üreten özel yapım 1977 Ford F-150 Hoonitruck aracıyla nasıl bir maceraya dahil olduğunun ilk sinyalleri veriliyor. Bir dağ yolu olduğundan çok virajlı olan ve hataya kesinlikle yer bırakmayan Tianmen Dağı yolu, Ken Block’u şimdiye kadar en çok zorlayan yer olacak gibi görünüyor. Peki Climbkhana 1 nerede çekilmişti? Onun için de dünyanın yine en tehlikeli yollarından / pistlerinden sayılan Pikes Peak‘e gidilmişti. Bu Tianmen Dağı dağı gibi hata affetmeyen yolda Ken Block tam 1.400 beygir güç üreten Hoonicorn Mustang V2 aracını kullanmıştı.

Ken Block Climbkhana 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ken Block, otomobil şovu konusunda dünyanın en iyilerinden

Toyo Tires’ın ana sponsoru olduğu bu efsane turu merakla bekliyoruz. Bu videoda bizi bol bol yanlama, 3,5 litre V6 çift turbo 1977 Ford F-150 Hoonitruck‘un kükremesi, inanılmaz güzel bir manzara ve bol bol lastik dumanı bekliyor. Motor sporları içindeki eğlence faktörünü yukarıda da söylediğimiz gibi en iyi oluşturan isimlerden olan Block, bu sefer sınırlarını zorlayacak izlenimi oluşturuyor. Videonun tamamı için bizi takip etmeye devam edin.