reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Night Monkey

Spider-Man Far From Home’dan Night Monkey özel tanıtımı [Video]

Spider-Man Far From Home filminde Peter Parker’ın geçici olarak kullanmak zorunda kaldığı Night Monkey kendi tanıtımına kavuştu. Filmin Blu-ray versiyonunun raflarda olduğunu duyurma amacı taşıyan tanıtım keyifli oluşuyla yüzümüzü güldürmeyi başarıyor.

Bildiğiniz gibi Örümcek Adam ikinci solo filminde okul arkadaşlarıyla birlikte Avrupa seyahatine gidiyordu. Bu seyahat sırasında da kahramanlık işlerine ara vermek istiyordu. Fakat Elemental tehlikesinin ortaya çıkmasıyla birlikte Nick Fury onunla irtibata geçiyor ve Mysterio ile birlikte çalışmasını istiyordu. Peter Parker da Spider-Man’in Avrupa’da görünmesinin gerçek kimliğini ortaya çıkartacağından endişe ediyordu. Bu doğrultuda SHIELD ona izleyicilerin kamuflaj kostümü olarak adlandırdığı siyah kostümü vermişti. Sonrasında arkadaşı Ned de onun Spider-Man olduğunu gizlemek için siyah kostümlü kahramanın isminin Night Monkey olduğunu söylemişti. Bu isim beklenenden daha fazla dikkat çekti. Televizyonlar, gazeteler siyah kostümlü yeni kahramanın ismini aynı şekilde kullandı. Bu isim tüm Avrupa’da yayıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man yok, Night Monkey var

Sony stüdyoları hayranların keyif aldığı bu sahte kahraman ismini Spider-Man Far From Home filminin Blu-ray versiyonunu tanıtmak için kullanıyor. Hazırlanan tanıtımda Night Monkey’nin kahraman olarak yaşadığı zorluklar gözler önüne seriliyor. Bu sahte kahraman için hazırlanan tanıtım yetmezmiş gibi bir de “Gecenin karanlığı çöktüğünde yeni bir kahraman ortaya çıkıyor. Maymun geceye ait.” sloganı dikkat çekiyor. En sonda ise Night Monkey logosunu görüyoruz. Bu keyifli tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.