reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn’dan üzücü açıklama

Marvel stüdyolarının yakında izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Guardians of the Galaxy serisi cephesinde üzücü bir gelişme yaşandı. James Gunn’ın açıklaması hayranların canını fazlasıyla sıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame sonrasında seyirci karşısına çıkacak filmlerden biri de Guardians of the Galaxy Vol. 3. Maalesef bu heyecan uyandıran yapım Marvel‘ın dördüncü faz planları arasında yer almıyor. Ancak üçüncü filmin yolda olduğunu biliyoruz. Gecikmenin sebebi ise Marvel stüdyoları içinde yaşanan problem. Disney James Gunn’ı seneler önce attığı tweetler sebebiyle kovmuş ve yerine yeni birini bulmaya çalışmıştı. Kimse Gunn’ın temellerini attığı seriyi onun kovulmasının ardından devralmak istemedi. Marvel da James Gunn ile yeniden anlaşmaya mecbur kaldı. Bu durum elbette serinin hayranlarını fazlasıyla mutlu etmişti. Hatta Gunn’ın sadece üçüncü filmi yönetmekle kalmayacağı, serinin devamını da getireceği umuluyordu. Fakat anlaşılan o ki James Gunn‘ın planları farklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy son yaklaşıyor olabilir

Marvel hayranları geçtiğimiz günlerde James Gunn’ın Instagtam paylaşımlarından birinin altında “Guardians of the Galaxy’nin kaç filmini daha yönetmeye hazırsın?” diye sordu. Yönetmen bu soruya “Sadece bir tane” diyerek cevap verdi. Bu açıklamaya bakılırsa ya seri son bulacak ya da her şeyin temellerini atan James Gunn olmadan yola devam edilecek. Her iki ihtimal de serinin hayranları için fazlasıyla can sıkıcı. Elbette Marvel stüdyolarının planlarını bilmiyoruz. Sonucun ne olacağı şimdiden merak konusu.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı